Закладки

Злість хаосу

Альтернативні назви: Злість хаосу

Хаос Ярость: на слідах міфів.

Боги Асгарда в паніці - вже бачили перші ознаки прогнозів про Рагнарок. Одного разу один назвав мертвим Вещунов в льва, і вона розповіла про жахливу картину смерті богів і світу, який почнеться з занурення в темряву, коли зловісний вовк Фенрір заглотнет сонцем. Боги в розпачі, називаючи героїв і легендарну битву на своїй стороні, але гра Battle Heroes розгортає ці епохальні події в кольорах і динаміці.

Разбративала браузер MMORPG продукт BBG студії для любителів покрокової стратегії і скандинавських епічних міфів. Іграшка залишила оригінальну, привабливу, хоча і виконану в двомірній площині.

Оценіть все чарівність дивовижних іграшок може кожен, хто вирішив пограти в Chaos Rage, тому що він доступний безкоштовно. Ви повинні боротися пліч-о-пліч з Одіном, Локі, Тор і іншими богами до Асгарда, і познайомитеся зі світом богів Скулда.

Вибір їх пана.

Поданий вам вигляд барвистий, невідомий, фантастичний світ, в якому природно використовувати магію, зустріти титанів, неймовірних монстрів і величезного дракона, які допомагають у битві перемогти. Ви будете вдома серед богів, якщо будете грати в гру Chaos Rage.

Перш за все, ми повинні вирішити, хто буде вашим Господом, і що це буде секс. Вивчіть якість заявників і йдіть з ними на роботу. Як і обраний герой одного з класів не може бути унікальним, в цьому ми бачимо позитивний момент, не потрібно відволікатися на те, що не приймає ніяких переваг.

  • Воїн працює як танк - безстрашно рухається вперед на ворога, готовий розірвати його на шматки. Він впевнений, напористий і лютий, а почуття переваги дає йому надійний захист, могутню силу і влучні точки, яких цілком достатньо для швидких і ефективних атак.
  • Assassin віддає перевагу хитрість, стелс, спритність і точність швидкої атаки. Його маніпуляції важко помітити, він тихо підкрадається, щоб доставити фатальний постріл.
  • Mag не використовує звичайну зброю, тому що в його арсеналі досить заклинань, щоб знищити кілька ворогів, залишаючись на відстані від них. Він має більше влади і постійно його вдосконалює.

Ваш Господь буде розвиватися, поліпшуючи свої навички в бою і пошуках. Накопичувати досвід і набувати нові навички ви можете, якщо ви не ухиляєтеся від робочих місць. Також обов'язковим є також неповнолітній, і ви вирішуєте, скільки вам потрібно в даний момент. І якщо ви приєднаєтеся до гільдії, від неї теж буде робити роботу. Обіймаючи виконання різних місій, ви поліпшите якість Господа і зможете краще показати себе у справі. Втім, перше, що повинен пройти будь-який геймер, це реєстрація Battle Heroes.

Узброєний мечем і магією.

Одному на полі не стояло проти ворожої армії, і вам потрібні помічники, які легко найняти в таверні, проаналізувавши свої таланти. Тепер ви готові до виклику, зустрівши ворога, пересуваючись по карті iPlayer Chaos Rage.

Спорядкувати персонажів у відповідності зі своїми навичками. Зауважте, що наймані солдати автоматично використовують свої навички, а не Господа, які зможуть вибирати зі своїх талантів тих, хто більше відповідає поточній ситуації. Коли рівень героя підніметься, діапазон таланту також збільшиться, і якщо ви накопичите багато люті, ви можете використовувати це заклинання як заклик на допомогу дракона.

V Chaos Rage Arena передбачена для одиночних і масових розважальних боїв і PvP бою, після чого переможець отримує цінні нагороди.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more