Закладки

чорний Корсар

Альтернативні назви: чорний Корсар

Ігра Чорний Корсар для морських пріключеній

Віртуальний світ раз у раз норовить відправити гравців в майбутнє до дивних технологій або в країну фентезі, щоб зіштовхнути з чудесами і магією; ткнути носом людство в апокаліпсис і піддати його нападу монстрів. Якщо нестерпно захотілося чогось більш романтичного, з присмаком пригод і дрібкою небезпек, найкраще підійде гра Чорний Корсар.

Ета стратегія браузерна перенесе вас в XVI століття, коли люди борознили моря, відкривали нові континенти і зав'язували торгові відносини, воювали на кораблях і стикалися з піратами. Зараз цей відрізок історії здається таким далеким і привабливим. Якщо шкодуєте, що не поталанило народитися в той час, можна в Чорний Корсар грати, виправляючи прорахунки долі.

Первие кроки в ігровому пространстве

Первим пунктом, який належить виконати кожному новонаверненому капітану, є Чорний Корсар реєстрація. Після цього йде вибір персонажа:

  • Торговий експерт
  • Богатая наследніца
  • Дочь англійської герцога
  • Португальскій розорився арістократ
  • Потомственний мореплаватель

Жізнь кожного персонажа одного разу дала тріщину, повела не по тій доріжці і підставила підніжку. Іншими словами у кожного власні причини на те, щоб стати корсаром.

Определівшісь з роллю, ви почнете шлях від найнижчих щаблів морського ремесла до справжньої грози морів. Куди заведе вас нова доля, і які сюрпризи готує?

Поскольку жоден капітан не керує кораблем особисто, вам треба обзавестися командою. Заходьте в розділ меню і читайте характеристики моряків перш, ніж їх найняти. Далі почнеться найбільш захоплююча частина.

Вначале під опікою у вас один корабель, потім два, три, а поступово стане ціла флотилія. Для кожного корабля потрібен надійний екіпаж, але кораблі і команду треба постійно прокачувати покращувати характеристики.

Чередуем війни з іншими міссіямі

Поскольку належить чимало повоювати, необхідно оснащувати флот забійними гарматами, швидкими вітрилами і місткими трюмами. Після битви підбирайте зронене противником добро. Його можна продати або залишити собі.

Развіваться допоможуть завдання, які дають вам представники різних континентів:

  • Виловіть або доставити груз
  • Потопіть корабль
  • Взять його на абордаж
  • Защітіть село від нападенія
  • Усміріть монстра

За кожне своєчасно виконане доручення вас нагороджують грошима, досвідом, бонусними предметами або товарами. Вам знадобиться все якщо не в момент даний, то пізніше вже точно.

Ізучайте кораблебудування, основи і правила, можливості і тактики: оборона, атака, артилерія. Важливі всі моменти: і як навчена команда, і як ви розставили кораблі. Одні судна краще ставити на чолі, інші прибережіть, приховавши від прямих попадань. Але ці складні уроки почнуться пізніше, а спочатку поступове навчання за допомогою простих квестів, за якими слідують щедрі дари і бонуси, щоб підтримати вас і підштовхнути до нових досягнень.

Очень важливо об'єднуватися з гравцями для спільних боїв. Союзники завжди допоможуть, виділивши кілька кораблів на підтримку, або приєднаються у великій битві. Іншим можна оголосити війну і подивитися, хто виявиться в підсумку сильніше.

І в кінці кілька приємних слів про iPlayer Чорний Корсар. Безумовно, гра-стратегія заслуговує на увагу. Вона чудово оформлена в дусі епохи, оснащена корисними картами, а музика відповідає місцю перебування - східні мотиви, ритми маршу, напружене музично супровід вирішальних сцен, шумові ефекти портів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more