Закладки

City: Skylines 2

Альтернативні назви: Сіті скайлайнс 2

Cities: Skylines 2 один з найкращих сучасних симуляторів містобудування. Пограти ви можете на ПК. Графіка дуже реалістична та деталізована. Озвучка хороша, музика приємна та ненав'язлива. Оптимізація є, але на комп'ютерах зі слабкою продуктивністю якість графіки може бути знижена.

Вашим завданням під час гри буде будівництво мегаполісу. Не чекайте, що це буде легко, крім будівництва будівель необхідно створити транспортну інфраструктуру та прокласти всі необхідні комунікації.

Інтерфейс простий та зручний, але без навчання розібратися було б нелегко. На щастя, розробники про це подбали. Пройдіть невелику навчальну місію, це допоможе швидше, освоїться у грі, особливо якщо ви тільки знайомитеся з цим жанром.

Грати в Cities: Skylines 2 надзвичайно цікаво, тому що тут багато різних завдань.

  • Знайдіть відповідне для заснування міста місце
  • Побудуйте дороги, житлові квартали, заводи та фабрики
  • Прокладайте комунікації, щоб забезпечити населення водою та електрикою
  • Займайтеся торгівлею та вкладайте отриманий прибуток у будівництво

Список невеликий, але це тільки основні напрямки діяльності, про все інше ви дізнаєтеся під час гри в Cities: Skylines 2.

Ваша місія ускладнюється тим, що потрібно не просто спроектувати та побудувати мегаполіс, а й знайти фінансування для цього.

Економіка в грі досить складна, кожне з рішень може прискорити або уповільнити швидкість розвитку населеного пункту. Обмірковуйте та плануйте кожен крок, тоді у вас не буде проблем.

Спочатку доступна лише невелика частина об'єктів, які можна створювати в грі. Для більш складних будівель потрібно виконати низку умов або вивчити необхідні технології.

Важливо не просто будувати нові будівлі, але й робити це послідовно. Нерозумно будувати завод або нові житлові будинки, якщо у вас є проблеми із забезпеченням їх ресурсами. Таким чином, можна витратити значну суму з бюджету і не отримати прибуток.

Перед початком, у вас буде можливість вибрати карту, кліматичну зону та деякі інші параметри. Це дозволить змінити складність гри відповідно до ваших уподобань.

Реалізована зміна часу доби, пора року теж змінюється. Будьте готові до несподіванок. Не всі погодні явища можна передбачити заздалегідь і це може призвести до аварій та інших непередбачених труднощів.

Розробники доклали багато зусиль, щоб досягти максимальної реалістичності. Саме тому у Cities: Skylines 2 багато шанувальників у всьому світі.

Перед вами друга частина проекту. На даний момент вона перебуває на стадії раннього доступу. На даному етапі вже зрозуміло, що на гру чекає успіх. На момент прочитання вами даного тексту, можливо, вже відбувся реліз.

Інтернет не потрібен для того, щоб грати в Cities: Skylines 2. Достатньо завантажити необхідні файли та встановити гру, після чого можна буде грати офлайн.

Cities: Skylines 2 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру можна на порталі Steam або завітавши на сайт розробників.

Почніть грати зараз і побудуйте місто своєї мрії!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more