Закладки

Cities XL

Альтернативні назви:

Cities XL економічна стратегія з елементами містобудівного симулятора. Гра на сьогодні вже класика з відповідною графікою. У грі вам належить будувати та керувати містами по всій земній кулі.

Починається все з невеликого селища, яке вам належить розвивати до величезного мегаполісу.

Тут вам потрібно буде:

  • Будувати житлові будинки
  • Розвивати транспортну інфраструктуру
  • Побудувати та налагодити виробництво на заводах та фабриках
  • Вибирати відповідні місця для нових поселень
  • Займатися видобутком ресурсів

Перед вами дуже спрощений список справ, які чекають на вас у грі.

Гра може на перший погляд здаватися містобудівним симулятором. Але завдання в ній набагато ширші за будівництво міста. Для успішного розвитку вам потрібно буде постійно поповнювати запаси ресурсів, деякі види, з яких можуть не зустрічатися на околицях вашого поселення або навіть зовсім відсутні на континенті.

Для розробки родовищ доведеться засновувати поселення в непривітних місцях, наприклад посеред пустелі. У цьому агресивному середовищі потрібно створити відповідні умови для життя людей у таких містах.

Кожне з міст будується з нуля і має пройти весь шлях еволюції від маленького селища до технологічно розвиненого мегаполісу.

Грати в Cities XL буде досить складно оскільки потрібно приділити достатню кількість уваги кожному місту і подбає про ідеальний баланс, щоб усе це працювало як слід.

Приділяйте увагу проектуванню доріг. Це важливіше, ніж може здаватися. Навіть найбільші виробничі потужності не зможуть працювати з повною віддачею, якщо будуть труднощі з логістикою. Населення теж не зрадіє, якщо місто буде постійно скуте пробками.

Мешканці міст відіграють не останню роль у грі. Побудуйте достатню кількість установ, де люди зможуть здобути освіту. Створіть розважальні центри, де мешканці матимуть змогу відпочити після роботи.

У грі є кілька типів житлових будинків. У кожному районі міста своя типова забудова. Люди розселяються залежно від освіти. Чим більш освічені мешканці, тим комфортніші умови їм знадобляться життя. Досить дивне рішення, але мабуть так здалося правильним розробникам.

Гра може надовго зайняти вас. Земна куля велика, континентів багато і забудувати все буде нелегко.

Міста один від одного відрізняються не надто значно. Згодом ви зможете помітити вдалі рішення та використовувати їх у майбутньому при проектуванні нових поселень.

Розробники подбали про тих, хто забажає внести свої модифікації у гру. Є зручний вбудований редактор, який дозволить реалізувати майже будь-які задуми.

Звичайно, ви зможете знайти в інтернеті безліч готових модифікацій, створених спільнотою. Деякі з цих модифікацій можуть здатися набагато цікавішими за саму гру.

Cities XL скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви зможете придбати гру на платформі Steam або на офіційному сайті.

Встановлюйте гру, ціла планета чекає, коли ви почнете грати і зробите її заселеною!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more