Закладки

Civilization 6

Альтернативні назви:

Civilization 6 чергова гра в циклі покрокових стратегій. Спочатку гра була зустрінута не дуже добре, після виходу доповнень, шанувальники даної серії ігор схвалили її. Графіка у грі на досить високому рівні, аватари правителів виконані у мультиплікаційному стилі, але з гарною деталізацією. До музики у грі також немає зауважень, все чудово.

Вибирайте якусь країну з дев'ятнадцяти доступних вибрати і приступайте до гри. Традиційно ви почнете грати в Civilization 6, маючи в своєму розпорядженні лише поселенці.

До вибору місця для першого свого міста потрібно поставитися уважно. Тепер не тільки для заснування міста потрібна певна місцевість, а й для кожної будівлі є вимоги. Міста у грі ростуть завширшки. Для будівництва деяких будівель може знадобитися місце, зайняте перших етапах гри фермами. Тепер не вся діяльність зосереджуватиметься навколо одного міста. З появою регіонів можна буде розділити завдання між різними містами країни. Наприклад, у центральному зосередити зусилля на досягненні технічного прогресу, в інших видобувати ресурси та виробляти робітників, які будуть потрібні у грі постійно.

Ресурси розподілені не рівномірно, якихось копалин може не опинитися на території вашої держави і тоді їх доведеться купувати у сусідніх країнах.

Не треба забувати і про розвідку місцевості, якщо натрапите на диво природи це дасть значну кількість очок культури.

Невідкритий простір виглядає дуже красиво та стилізовано під старовинну карту.

Ви зможете вибрати відповідну політичну систему.

В різні періоди часу, може бути зручна та чи інша, їх вибір досить великий:

 • Вождество
 • Антична республіка
 • Олігархія
 • Древня автократія
 • Теократія
 • Монархія
 • Торгова республіка
 • Демократія
 • Фашизм
 • Комунізм

У кожному випадку є свої переваги та недоліки.

Процес створення будівель досить добре анімований і виглядає цілком реалістично.

Гра стала складнішою, з'явилося багато нового. За геніїв свого часу тепер потрібно боротися, як і за чудеса світу. Намагайтеся швидше суперників створити необхідні умови.

Існують і такі явища як природні лиха і катастрофи, а також глобальне потепління та підвищення рівня океану.

Області, де існує ризик природних катаклізмів, позначені. Будувати на них щось чи ні, вирішуєте лише ви. Деякі проблеми, як повені можна виключити, побудувавши на річці греблі і гідроелектростанції.

Якщо зі стихійними лихами ви можете жодного разу не зіткнутися за всю гру, то глобальне потепління та його наслідки стосуватимуться всіх країн.

Перемога у грі може бути досягнута різними способами.

 1. Культура
 2. Дипломатія
 3. Наука
 4. Релігія
 5. Військова справа

Ви можете вибрати один напрямок і слідувати йому або розвивати все рівномірно і скористатися ситуацією якщо підпаде зручний випадок зробити ривок у розвитку.

Civilization 6 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на порталі Steam або на офіційному сайті розробників.

Почніть грати зараз, у цій грі на вас чекає цілий світ!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more