Закладки

Цивілізація в Інтернеті

Альтернативні назви: Цивілізація в Інтернеті

Civilization Online & ndash; багатокористувацька, історична гра. Компанія виробники надає всім фанатам можливість зіграти, перебуваючи в реальному світі, в гру, метою якої є створення, споруда світу, нової цивілізації. І все це онлайн.

Дуже радує, що гра Civilization Online не вимагає потужних параметрів Вашого комп'ютера. А всього лише такі елементарні системні вимоги, як:

 • середні системні параметри комп'ютера;
 • підключення до мережі інтернет.

Оскільки версія гри Civilization Online ще не випущена в світ ігор, то, звичайно, творці не продумали процес офіційного оформлення гравців в ігровому процесі. Але імовірно послідовність і дані, які Вам необхідно буде надавати в процесі - Civilization Online реєстрація, будуть такі:

  1. увійдіть офіційний сайт гри Civilization Online;
  2. вкажіть Ваш діючу адресу електронної пошти;
  3. придумайте і запишіть пароль, що складається не менше ніж з шести букв або цифр;
  4. повторіть пароль, і більше не повторюйте пароль & nbsp; в інших мережах, для забезпечення безпеки свого ігрового аккаунта;
  5. переходите до ігрового процесу.

Швидше за все, не так просто Ви будете проходити цей, стандартний для будь-якої гри, шлях, що б в Civilization Online грати. А можливо реєстрація Вашого аккаунта буде досить таки швидка і легка. Але це вже вирішувати не нам з Вами.

Що б грати в онлайн гру Civilization Online не обов'язково мислити покроково, оскільки саме ця онлайн версія не передбачає такого.

На самому початку Вам запропонують чотирьох цивілізації. На цій кількості все не закінчиться, коли Ви будете йти далі по грі, будуть з'являтися ще цивілізації. Ваш персонаж не буде затримуватися в однієї цивілізації всю гру. Його автоматично будуть перекидати по ігровому процесу, щоразу коли Ви будите досягати певної мети, виконувати завдання, на певній території.

Також, дуже цікаво, що ви будите прибувати в різних епохах. Тут їх буде шість:

 • Ancient ;
 • Classical ;
 • Medieval ;
 • Renaissance ;
 • Industrial ;
 • Modern .

Ви побачите світ у всіх фарбах. І в цьому Вам допоможе якісна графіка і хороша анімація в грі.

Але все таки, як будь-яка гра, тут є свій переможний кінець. Перемога вам посміхнеться, тільки тоді, коли Ви створите сильну цивілізацію. У можливостях якої буде захоплення більшої частини світу або виконання одного з Умов перемоги & ndash; досягти вершину Сучасній Епохи і створення космічних подорожей.

Імовірно грати Ви будете в Civilization Online безкоштовно. Хіба що за реальні гроші Ви будете купувати необхідні деталі та елементи, або покращувати якості персонажа для кращого процесу гри.

Обіцяють, що гра буде кращою в своєму виді. Не завжди ж Вам пропонують постояти свою цивілізацію, це як би стати творцем світу.

& nbsp;

Варто спробувати! Здається, що гра Civilization Online & nbsp; вже повинна мати натовпи фанатів, охочих не на секунду не відходити від захоплюючого процесу.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more