Закладки

Clan Wars

Альтернативні назви: Війни Кланів

Clan Wars online & nbsp; - це багатокористувацька рольова гра, дії якої розгортаються в Середньовічної Шотландії: криваві битви між кланами горян.

Онлайн гра & nbsp; Clan Wars є браузерної, тобто не вимагає завантаження та установки додаткових програм і не висуває особливих системних вимог до комп'ютера гравця. Вам достатньо мати підключення до Інтернету та інтернет-браузер актуальної версії.

Реєстрація в грі & nbsp; Clan Wars & nbsp; відрізняється від реєстрацій в інших іграх. Для початку & nbsp; Clan Wars онлайн реєстрація попросить вас представитися і вказати ваш підлогу, а потім відразу ж запропонує провести тренувальний бій. Так ви зможете визначитися, чи підходить вас цей тип гри чи ні і відчути захоплююче хвилювання бою. Після бою реєстрація & nbsp; Clan Wars & nbsp; попросить вас заповнити стандартні поля в реєстраційній анкеті: ім'я та стать ви вже написали, залишилося ввести адресу електронної поштової скриньки і придумати пароль.

Clan Wars онлайн гра побудована на битвах. Тому вас буде дано персонаж, основне призначення якого & ndash; найефективніше воювати. Тому вашим завданням, коли ви почнете грати в гру & nbsp; Clan Wars онлайн буде правильний розподіл його характеристик, в грі іменованих статтю. & nbsp; Характеристики вашого персонажа будуть такими:

- сила (відповідає за витривалість і силу удару),

- спритність (потрібна для показника уворотлівості і антіуворотлівості),

- інтуїція (відповідає за критичний удар і здатність до антікріту),

- життя (дуже важлива для суми одягненою броні),

- інтелект (необхідний для читання рун і важливий у деяких професіях)

Гра Clan Wars & nbsp; онлайн ділить зброю на класи, до яких і відноситься полюбляє цю зброю персонаж: молот, дубина, сокира, ніж, спис і меч.

Кожен клас має свої специфічні показники і здібності. Старожили гри радять почитати форум, щоб визначитися, яка тактика ведення бою вам більше підходить. Всього їх дві: захист і атака. В один хід ви можете зробити один атакуючий удар і поставити один захисний блок.

Як тільки ви почнете грати в онлайн гру & nbsp; Clan Wars, ваш боєць буде набиратися досвіду, борючись з комп'ютерним ботом. Такий режим бою можливий до досягнення вами 3 рівня. Хоча, якщо вам не дуже цікаво битися зі штучним інтелектом, з 1 рівня ви вже можете брати участь у дуелях & ndash; битві один на один з іншим гравцем. А з 2 рівня ви вже зможете бути учасником хаотичного бою, під час якого борються будуть випадковим чином перерозподілені в команди.

Після кожного успішного бою, коли ви будете в Clan Wars & nbsp; грати, ваш персонаж буде отримувати досвід, від якого залежить отримання рівня і апів & ndash; спеціальних окулярів, які збільшують ваші характеристики. Також з кожним боєм у вас буде збільшуватися навик володіння зброєю.

З другого рівня ви можете вступити в клан і брати участь в особливих кланових битвах & ndash; битвах за Зберігача. Перемогла сторона отримує різноманітні трофеї, призи та бонуси.

У грі існує багато різноманітних локацій & ndash; місць і територій, кожна з яких несе свою ігрову функцію. Це:

- банк,

- гільдія мисливців,

- Запределье,

- ліс,

- темний ліс,

- каменоломня,

- шахта,

- гральний дім.

Грати в & nbsp; Clan Wars & nbsp; і заробляти своєму персонажу на зброю, броню та інші речі ви зможете вже з 2 рівня. & nbsp; Професії такі: знахар, лісоруб, шахтар, Каменотес.

Для цього вам потрібно піти в ліс, шахту або каменоломню. Робочий час персонажа & ndash; година. Він може працювати зовсім без інструментів, з ремонтованим інструментом або з неремонтіруемих інструментом. Від цього залежить видобуток ресурсів на робочому місці і збільшення відповідного навику.

Якщо вас цікавить гра з хорошою можливістю побитися і відчути підтримку свого клану, то Clan Wars для вас.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more