Закладки

Call of Duty 2

Альтернативні назви: Call of Duty 2, кол оф дьюті, cod 2

Гра Call of Duty 2 є захоплюючої комп'ютерної грою. Дана гра є продовженням першої частини гри. У Call of Duty 2 події відбуваються від першої особи. У грі Call of Duty 2 створена в стилі шутера.

Гру Call of Duty 2 скачати можуть тільки з офіційного сайту гри. Завантажити Поклик честі 2 можуть тільки повнолітні користувачі. Для неповнолітніх доступ до цієї гри закритий.

У вас є можливість подивитися про гру Call of Duty 2 відео. У відеороликах можна дізнатися для себе безліч корисної інформації: класи, події, зброю і фракції.

Гра Поклик честі 2 познайомить Вас з усіма своїми персонажами:

1. Василь Іванович Козлов є червоноармійцем з 13-тої гвардійської стрілецької дивізії. Він представлений в грі, як головний діючий персонаж у радянській кампанії. Вам належить почати гру за цього персонажа на профілактичному полігоні радянської армії, який знаходиться в 30 км від Москви. Він бере участь у Сталінградській битві.

2. Джон Девіс є сержантом з 7-мій бронетанкової дивізії. Він бере участь у кампанії Північноафриканської.

3. Девід Уелш є капітаном з 7-ї бронетанкової дивізії. Він був командиром танка в другій сцені британської кампанії. Девід бере участь у супертанкових наступах в Північноафриканської кампанії, а також у північно-західній Лівії.

4. Білл Тейлор є капралом у другій роті «Д», у 2-му батальйоні рейнджерів. Він є основним персонажем американської кампанії. Білл бере участь у висадці в Нормандії («День Д»), а також за битви на висоті 400 в Бергштайне. Ще він брав участь у переправі через Рейн.

У грі Call of Duty 2 зброю ділиться за кампаніям. У всіх кампаній є спільні типи зброї, але моделі у них відрізняються:

1. Пістолет.

2. Автомат.

3. Гвинтівка.

4. Снайперська гвинтівка.

5. Граната.

6. Кулемет.

7. Рушниця.

8. Гранатомет.

У гру Call of Duty 2 грати можна в різних режимах, як в режимі одного, так і в многопользовательском. Від вибору режиму залежать ігрові особливості.

У грі Call of Duty 2 механіки Ви можете завантажити собі через торрент файл, але для цього Вам необхідно встановити спеціальну програму собі на комп'ютер.

У грі Call of Duty 2 рс є кілька кампаній:

1) Радянська кампанія. Ця кампанія складається з декількох епізодів. Учасники цієї кампанії повинні виконати сім місій. У Сталінграді проходять всі події даної кампанії.

2) Британська кампанії. З чотирьох епізодів складаються дії в цій кампанії. У британській кампанії події відбуваються протягом 13 місій. Події в грі відбуваються у трьох регіонах: Франції, Північної Америки і в Нормандії.

3) Американська кампанія. З трьох епізодів складаються дії в цій кампанії. Протягом семи місій відбуваються події в грі. В Американській кампанії події відбуваються в Берліні.

Гра Поклик честі 2 представлена ​​в декількох режимах:

1. Перестрілка - події проходять у різних місцях.

2. Командний бій - події проходять від особи двох команд.

3. Захоплення прапора - ви повинні в цьому режимі захопити прапор свого супротивника і захистити свій.

4. Штаб - це новий режим, в якому Вам необхідно не дати захопити свій штаб.

5. Пошук і знищення - це режим в якому Вам належить або закласти бомбу або ж запобігти цю подію.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more