Закладки

Collapse

Альтернативні назви: Collapse

Collapse - гра, що відповідає всім кращим традиціям бойовика, зробленого від третьої особи. У ході ігрового процесу геймер зможе використовувати кілька основних типів ближнього бою. Крім того, проект пропонує спробувати щастя з вогнепальною та плазмовим зброєю. Як радять досвідчені гравці, яким вже довелося мати справу з грою, досить ефективними і ефектними є енергоудари.

Всі основні дії в проекті проходять на просторах сучасного реального світу. гра повідає нам про альтернативну історію долі людства. Головний герой на ім'я Родан зумів скористатися отриманими ключами для того щоб потрапити в центр аномалії. Так йому вдалося виконати покладену на власні плечі місію тільки частково.

У Колапс грати вам належить, споглядаючи події, які відбуваються після того як аномалія розлетілася не тисячі дрібних частинок, і з неї вирвалося величезна кількість нових монстрів. Однак і Родану вдалося вижити. Тепер герой знаходиться між монстрами, бандитськими угрупуваннями і військовими. Його головне завдання - звільнитися від цього пекла.

Відкриємо трохи завісу таємниці і розповімо, що Колапс - гра, яка продемонструє нам події, що відбуваються після жахливої ​​катастрофи, яка трапилася в 2013 році. Після цього велика частина землі змінилася, тепер вона більше нагадує якусь загадкову зону аномалій, що існувала раніше тільки в оповіданнях і повістях фантастів. Майже що все живе на землі загинуло, люди божеволіли, а істинної причини події знайти ніхто не міг.

Для того щоб гра почалася і для вас, необхідно буде завантажити Collapse і встановити на свій комп'ютер. Після того як гра буде встановлена ​​ви зможете увійти в проект. Звідти ви дізнаєтеся про те, що на так званій зоні відчуження з'являються страшні демони. А жителі міста, зрозумівши, що впоратися з цією силою вони не можуть, прийняли рішення просто обгородити землі серйозним кордоном - поставити бетонні плити, на території навколо організувати мінні поля і розставити скрізь, де можливо кулемети автоматичного реагування.

Колапс скачати можна за одну тільки якісну графіку. Всі фарби передані відповідним чином, створюється специфічне атмосферний настрій. Вам належить виконувати завдання і місії, граючи Роданом. Могутнім героєм, який наділений надприродними здібностями. Він живе на території зони відчуження, оскільки свого часу батьки не зуміли евакуюватися вчасно. Побачивши його вперше, вже приходить розуміння, що саме ця людина здатна відновити справедливість і навести порядок.

Механіка гри проста, її можна зрозуміти із знятого до Колапс відео-трейлера: у головного героя є різні види зброї, до ворогів, озброєним ножами, можна застосовувати меч, а тим, хто стріляє, необхідно «відповідати взаємністю». Ці правила допоможуть вам скоріше домогтися успіху в грі. Впевнені, проект захопить вас всерйоз і надовго. Не вірите, перевірте самі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more