Закладки

Company of Heroes 3

Альтернативні назви:

Company of Heroes 3 гра, що поєднує в собі два жанри. Пересування картою відбувається у покроковому режимі, а під час битв гра перетворюється на режим стратегії реального часу. Графіка відмінна, все має досить реалістичний вигляд. З музичним оформленням все також гаразд.

Ваше завдання у грі врятувати захоплену Європу з-під окупації фашистами.

Як можна легко здогадатися, дія відбуватиметься під час Другої світової війни.

Кампанія розділена на два етапи, перший починається в Італії.

Після операції Хаскі, коли англо-американські війська висадилися на Сицилію, але до того, як півострів був звільнений від ворожих військ.

Карта в грі динамічна, можна проходити кампанію кілька разів і це не набридне оскільки поле битв кожен раз буде відрізнятися.

Розробники приділили велику увагу деталям. Крім розміщення сил на полі бою на результат битв впливають і зовнішні чинники. Чи є в околицях аеродроми, звідки можна запросити підтримку з повітря і чи близько берег, щоб дружні кораблі могли використовувати для допомоги артилерію. Крім того, можна використовувати партизанські загони, що дуже допомагає під час битв. Диверсії, виконані в потрібний момент, здатні звести до нуля чисельну перевагу ворога.

Перед тим як грати в Company of Heroes 3, необхідно вибрати за яку армію ви бажаєте вести битви. Доступні Англійські війська, Американські або змішані загони.

Під час руху по карті ви зможете розправлятися з ворогом в автоматичному режимі, знищуючи невеликі загони ворога. Під час штурму укріплених позицій гра сама перейде в режим управління військами в реальному часі, що дасть змогу використати тактику та стратегію на полі бою, не покладаючись на рішення комп'ютера.

Тут багато різних видів військ:

  • Снайпера
  • Новобранці
  • Партизани
  • Сапери
  • Бронетехніка
  • Авіація
  • Морська піхота

Це короткий список, насправді їх навіть більше.

До наступу на міста або великі стратегічно важливі об'єкти, де ворог добре зміцнився потрібно готується заздалегідь. Використовуйте до настання удари, завдані авіацією та артилерією. Це значно послабить супротивника. Партизани також цьому дуже сприятимуть.

Деякі рубежі непросто буде взяти навіть за хорошої попередньої підготовки. У міру отримання досвіду ваші загони стануть сильнішими. Буде можливість покращувати деякі властивості, наприклад збільшити шкоду, що наноситься вашими солдатами, і підвищити їх стійкість. Уникайте потрапляти під ворожий вогонь під час руху. Пригнічення вогнем миттєво забере два очки руху.

У грі постійно потрібно поєднувати дії в покроковому режимі з битвами в реальному часі. Все це має доповнювати один одного тоді у вас не буде проблем, і перемога сама прийде до вас у руки.

Кампанія у грі повторює історію і саме це робить гру такою цікавою.

Гра представлена у ранньому доступі, але навіть зараз можна сказати, що це буде черговий шедевр.

Company of Heroes 3 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на порталі Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз, Європі точно не врятуватися без вашого таланту полководця!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more