Закладки

CrimeCraft

Альтернативні назви: CrimeCraft, КраймКрафт

CrimeCraft Online & ndash; безкоштовна браузерна гра-шутер. Як не дивно, Ви опиняєтеся в непростому місті, а в світі після екологічної катастрофи. Страшно? Чи не боїтеся всяких гібридів? Бояться тут стоїть не їх, а банди злодіїв, які ловлять момент, що б обчистити Вас.

Що стосується технічної сторони і потужності вашого персонального комп'ютера, то гра КраймКрафт має досить демократичні & nbsp; системні вимоги:

& bull; Оперативка - Windows 2000 / XP / Vista / 7;

& bull; процесор - 2. 2 ГГц;

& bull; оперативна пам'ять - 1. 5 Гб для Windows 2000 / XP, 2 Гб для Windows Vista / 7;

& bull; жорсткий диск - 3. 5 Гб;

& bull; підключення до мережі інтернет.

Що б почати грати в онлайн гру CrimeCraft, вам потрібно тільки оформити себе в грі. CrimeCraft реєстрація не змусить Вас довго мучаться, тільки добре перевіряйте зазначені дані:

1. увійдіть офіційний сайт гри CrimeCraft;

2. виберіть розділ реєстрація;

3. введіть ник для Вашого майбутнього персонажа;

4. придумайте пароль, що складається не менше ніж з шести латинських букв або цифр;

5. повторіть вказаний раніше пароль;

6. введіть Вашу адресу електронної пошти для підтвердження облікового запису;

7. скачайте ігровий клієнт;

8. запустіть його і введіть дані свого облікового запису.

Ви потрапляєте на Землю, наповнену хаосом, контроль в устоявших містах тримає в своїх руках злочинні угруповання. Відкривається перед Вами один з таких міст & ndash; Санрайз Сіті & ndash; і сюди потрапляє Ваш персонаж. & nbsp;

& nbsp;

Гра CrimeCraft ставить перед мети виконати певні завдання і мисси, завдяки чому, в підсумку, Ви отримуєте гроші і досвід, накопичуєте репутацію, вивчайте нові ремісничі і бойові вміння для розвитку вашого персонажа. & nbsp;

Вас чекають:

& bull; динамічні перестрілки;

& bull; персоналізація;

& bull; виробництво;

& bull; чорний ринок;

& bull; банди;

& bull; технологія Unreal Engine.

Динамічні перестрілки & ndash; будите вести битви з героями інших юзерів, і програмними ворогами. Для цього Вам надається бльшой вибір спорядження: зброя, вибухівка та стимулятори. & nbsp;

Персоналізація & ndash; Ви втілюєте в життя індивідуального персонажа, вибір одягу, зброї, різних предметів та вміння які захочеться. На бути унікальним!

Виробництво & ndash; можна трофеї, які Ви отримуєте в бою, відправляти на створення зброї, одягу яких стимуляторів.

Чорний ринок & ndash; можете випускати свою продукцію різних предметів, продавати або змінюватися з іншими персонажами гри. & nbsp;

Банди & ndash; в CrimeCraft грати занимательней разом зі своїми однодумцями, дозволяється створювати банди, відповідно у вас буде свій клуб і притулок.

Технологія Unreal Engine & ndash; дозволяє розвідати повністю настільки величезний і чудовий світ, створений на технології Unreal Engine 3.

& nbsp;

У висновку можна сказати, що CrimeCraft & ndash; це об'єднання шутера від третьої особи та рольової гри з великою кількістю користувачів, яка з'єднує динамічні перестрілки, удосконалення персонажа і в спілкування з іншими гравцями.

& nbsp;

Саме тут Вам чекає жахливе битва за життя з іншими бійцями. Світ занурений в анархію & ndash; прийшов час брати владу в надійні руки і довести свою перевагу! Успіхів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more