Закладки

Crossout

Альтернативні назви: Кроссаут

Ігра Crossout: світ без компроміссов

Ігра Crossout, це унікальна новинка в жанрі ММО-екшен, де дії розгортаються в шаленому постапокаліптичному світі. Вас оточує зруйноване місто, який колись був процвітаючим мегаполісом. Тепер він лежи в руїнах, а по лабіринтах спорожнілих вулиць роз'їжджають бойові машини, створені вами і іншими гравцями.

Вас чекає справжнє конструкторське бюро, яке самому належить очолити. У кожного гравця власна майстерня, в якій він творить чудеса, з окремих матеріалів збираючи грізну машину, а потім оживляючи її. Тільки уявіть відкривається потенціал подібного заняття!

Разрушітельние техногенні війни

Начніте Crossout грати, щоб воювати заради війни. Ваша місія зрозуміла - стріляти і перемагати, виживати в просторі, де не залишилося людей. Тільки машини з жахливим зброєю продовжують бої, рухомі власною ідеєю.

Вам належить Crossout скачати, щоб почати конструювати моделі власних машин, оснащуючи їх:

  • Броней
  • Оружіем
  • Гусенічним ходом
  • Колесамі
  • Антігравітаціонной платформой

Каждую деталь ви повинні розробити самі, будь то ракетна установка, кулемет або бензопила і дриль. Підключіть фантазію і придумайте унікальне спорядження, щоб стати сильніше противника. Тепер ви ватажок сталевих самохідних солдатів, які не знають страху, рухаючись на ворога, оточуючи його і знищуючи.

Позаботьтесь про деталі для ближнього і далекого бою. Тісного контакту не уникнути, і якщо броня оснащена запасними "сюрпризами", вам простіше буде вистояти і відбити натиск. Це також дозволить "вжалити" якомога болючіше ворога і відкусити від його машини корисну штуковину, позбавивши його переваги і захисту. Вам знадобляться для різних завдань автомобілі більш легкі і обтяжені. Одні будуть здійснювати швидкі маневри і розвідку, поки підтягуються більш грізні сили.

Взаімодействіе з ігрокамі

Усовершенствованние і неповторні конструкції можна пропонувати іншим гравцям на аукціоні. Це взаємовигідна торгівля, де кожен продає свої військові творіння. Будьте креативними та сміливими, щоб на ваш товар був попит. Також елементи можна підбирати на поле після битви. Знищена вами техніка залишає багато корисних, цінних речей, і щоб він не пропали і не дісталися іншим бажаючим поживитися, швидше за підбирайте їх.

Прісоедіняйтесь до iPlayer Crossout, і починайте бій грізними бронетранспортерами. Одним пострілом можна зруйнувати зброю ворога або пошкодити захист, що знизить його бойові якості. Спочатку рівень потужності вийде підвищити максимально, але набираючись досвіду і заробляючи очки, ви зможете прокачувати, удосконалювати свої самохідки. У вас всі шанси стати сильним противником:

  • Конструіруя новаторські машіни
  • Участвуя і загартовуючи в боях
  • Собірая колекцію небезпечного оружія
  • Продавая рідкісні артефакти за високою цене

Ето абсолютно новий підхід до створення ігрового світу. Навіть пейзажі з напівзруйнованими будівлями виглядають привабливо. Придумуючи пропан машини, влаштуйте справжню виставу смертельного балету, розсікаючи на них, вправно долаючи завали каміння, лабіринти залишків стін, відкриті поля, кислотні болота. Сам бій теж виглядає ефектно - скрегіт металу, іскри віялом, грудки землі з-під коліс.

Уже перші хвилини перебування в ігровому просторі заряджають азартом і бажанням скоріше почати діяти. Цьому сприяє оригінальний сюжет, популярний жанр, чудова графіка, незвичайний підхід до розвитку подій і цікаві спецефекти.

 

Crossout - реєструйся і грай!