Закладки

Crusader Kings 3

Альтернативні назви:

Crusader Kings 3 стратегічна гра, але не тільки. Графіка у грі виконана не зовсім реалістично, є невеликий нахил у бік мультиплікаційного стилю. Можливо, комусь не сподобається це рішення, але такою її створили розробники.

На початку буде можливість вибрати країну та персонажа. У грі ви не обов'язково повинні бути правителем, навпаки, цікавіше грати менш значною фігурою. Редактор персонажа у грі відсутня, доведеться задовольнятися запропонованими варіантами.

Не всі держави на карті мали історичні аналоги, частина країн вигадана. Гра не звичайна стратегія, вона більше про складність соціальних взаємин людей. Але й стратегічна складова є. Якщо вам хочеться завоювань та слави на військовій ниві, то все це буде.

Важливо обрати та дотримуватися напряму розвитку для персонажа.

Усього таких напрямків у грі п'ять.

  • Дипломатія
  • Військова справа
  • Управління
  • Інтриги
  • Вченість

Обраний шлях впливає на стиль гри та підхід до вирішення питань.

Формується це в ранньому дитинстві і залежить головним чином від здобутої освіти.

Нічого не завадить, обравши вченість плести інтриги, наприклад. Але заняття нетиповою для обраного шляху справою підвищуватиме стрес, який треба якось знімати. Тут все просто, ведучи розгульне життя ви благополучно позбавитеся стресу, але можете попутно підірвати здоров'я. Тому краще все-таки дотримуватися обраної лінії, причому це пропонує отримати додатковий досвід.

Все, що відбувається з героєм відбивається на його зовнішності, досвідчений воїн буде покритий шрамами. Свої сліди на зовнішності залишать і хвороби, хронічні чи перенесені у дитинстві. Крім того, риси зовнішності та статури передаються потомству. Можна спробувати створити династію бездоганних людей.

Під час війн у грі все досить реалістично. Якщо ви, наприклад, зробите ривок, щоб підійти до столиці ворожої держави і при цьому залишите позаду кілька менших міст або ворожих фортець, у вашого війська почнуться проблеми через дії ворога в тилу.

Для успіхів при завоюваннях потрібно створити армію, що складається з різних видів військ, які на полі бою добре доповнюватимуть один одного.

ІІ у грі не дуже гарний і сусідні держави з часом починають відставати від вас, хоча можливо це буде виправлено патчами надалі.

Крім ворогів очевидних, варто побоюватися і прихованих. Невдоволені васали можуть скласти змову проти вас. Родичі також можуть становити загрозу та мітити на ваше місце.

З внутрішніми ворогами розправлятися необов'язково за допомогою зброї. Можна спробувати заразити їх невиліковною хворобою, наприклад. Або якщо це воїн відправити його у похід, де він може загинути.

Гра дуже затягує, частково тому, що це свого образу симулятор звичайного життя і тут бувають дуже несподівані повороти. Відносини з оточуючими стають згодом цікавішими за завоювання та справи державні.

Crusader Kings 3 скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Ви можете придбати гру на ігровому порталі Steam або на офіційному сайті.

Починайте грати прямо зараз, але будьте обережні, гра може надовго затягнути вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more