Закладки

Crystal Journey

Альтернативні назви: Кристал Джурней, кришталево подорож

Ігра Crystal Journey - фантастична пригода для детей

Новую чарівну історію зі світу аніме готова розповісти гра Crystal Journey. Квітуча, прекрасна країна Талімор зневажений безжальним Дияволом його армією невгамовних бісів. Багато світлі лицарі начистили свої обладунки і відточили мечі, щоб під неослабним натиском ворога активувати артефакти захисту.

Восстановівшійся світ дозволили жителям Талімора трохи відпочити від війни. Але, пам'ятаючи віроломний напад ворога, вони залишалися напоготові, і це добре, адже темні сили знову заворушилися. Свою поразку вони сприйняли як образу, і хочуть взяти реванш.

Дьявол розробив нову тактику, вирішивши завдати найболючіше удар по королівству - викрасти милу принцесу Алісу, поки вона безтурботно ловить метеликів, наспівуючи веселу пісеньку. Милу дівчину треба врятувати - тільки так Талімор знову стане щасливий. Уже кинутий клич небайдужим і відважним воїнам, готовим Crystal Journey грати, борючись з страхітливою нечистю.

Заселяемся і обжіваемся

Каждому хороброму будуть раді в браузерної пригодницької іграшці. Меню і діалоги російською мовою, і це полегшить розуміння завдань, які щедро сиплються. Вам належить небезпечний похід, і неминуча зустріч з жахливими демонами, які беруть різні обличия - гігантської жабою, рожевої птахом, то якимось невідомим звіром.

Вначале кожного учасника чекає Crystal Journey реєстрація або пропозицію увійти через Мережу Фейсбук або ВКонтакте під уже наявним ім'ям, де можна:

 • Общаться
 • Заглянуть на форум
 • Найті додаткову інформацію
 • Задать вопрос
 • Узнать про конкурсах і наградах
 • Получіть приз за активне просування на ігровому поле

Вибіраем персонажа, і вирушаємо в салон краси Рони для додання йому оригінальної зовнішності. Розташований салон в місті Віндрейн, що на Холмах вітру. Метаморфози почнуться лише після проходження квесту "Краси". Виконавши це завдання, ви отримаєте від Рони подарунок - купони в майстерню перетворення.

Подбірать стиль можна самостійно або скористатися функцією випадкової вибірки, а потім зняти "галочку" в пункті "Показати", і ви побачите всі зміни. Підходити до творчого перетворення треба серйозно, оскільки тільки отримані в дар купони дають право на безкоштовне відвідування салону. Якщо пізніше вам захочеться щось поправити, це буде можливо тільки за плату.

Інструменти управленія

Пора вдихнути життя в свого героя. Він готовий кинутися на поле бою, змітаючи в дорозі небезпеки і перешкоди. Мало оснастити його гострим мечем, треба вміло керувати всіма рухами, і вашим пальчикам знайдеться, чим зайнятися, адже управління має бути не тільки мишкою, але і клавіатурою теж.

Обучающій екскурс допоможе освоїтися з усіма кнопочками, і скоро ви автоматично будете знаходити будь-яку клавішу, а додаткові навички з функціями вводяться поступово, дозволяючи легко пристосуватися до нововведення. Пропуск найбільш затребувана клавіша, а букви означають корисні вміння.

 • Пробелом перегортаємо діалоги і підтверджуємо вибор
 • Пробел зі стрілкою вгору - піднятися по лестніце
 • Пробел зі стрілкою вниз - спустіться
 • Пробел зі стрілкою напрямку (право / ліво) - звичайний прижок
 • Двойной пробіл зі стрілкою напрямку - дальній прижок
 • Навикі і банки: q w e r t y a s d f g h
 • Enter запускає автоматичне рух до пункту дії або здачі виконаного завдання

Осваівайте управління iPlayer Crystal Journey, спілкуйтеся з друзями, беріть участь в боях PVP, знищіть всіх монстрів і звільніть Алісу, щоб вона змогла відправитися на бал.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more