Закладки

Darkest Dungeon 2

Альтернативні назви:

Darkest Dungeon 2 продовження знаменитої та неймовірно успішної RPG гри. У грі ви побачите звичну похмуру мальовану 2d графіку. Кожен новий вид чи краєвид є шедевром. Нічого схожого у світі немає, у цьому випадку графіка стала ще унікальнішою порівняно з першою частиною. Музика та озвучка допомагають створити невимовну атмосферу.

Вас чекає подорож через світ уражений поганою. Похмурі краєвиди розкладання всюди. Ваша команда має дуже небезпечну подорож на диліжансі в спробі зупинити загибель світу.

  • Покращуйте бойові навички героїв
  • Слідкуйте за тим, як розвиваються їхні стосунки під час подорожі
  • Добувайте ресурси для покращення зброї та спорядження
  • Винищуйте зло на своєму шляху
  • Удосконаліть диліжанс

Гра, як і раніше, має надзвичайну складність. Будь-яке неправильне рішення веде до загибелі команди. Але навіть якщо вас спіткає невдача це, дозволить у наступній спробі отримати більше ресурсів і пройти далі.

Під час поїздки вам необхідно буде пройти п'ять регіонів. У кожної з цих областей свої мешканці та вороги. Доведеться поламати голову, вибираючи найбільш ефективну стратегію.

Шлях вкрай небезпечний, але будуть і короткі перепочинки в тавернах. Цей час можна витратити на покращення та короткий відпочинок для героїв.

Ваша команда складається з дуже різних персонажів. Подолаючи труднощі разом вони можуть стати кращими друзями, або, навпаки, посваряться і дратуватимуть один одного. Відносини у команді мають величезний вплив на поле бою. Персонажі які важко терплять один одного, б'ються набагато менш ефективно. Зайвий стрес може зіпсувати стосунки у будь-якій компанії. Слідкуйте за цим параметром та спробуйте знайти баланс між розвагами для бійців та приготуванням до нових випробувань.

Бойова система покрокова, вороги та ваші бійці діють по черзі. Виберіть тип атаки або використовуйте інші таланти бійців. Наприклад, можна посилити загін або послабити ворогів.

Найсерйозніший противник завжди усюди разом з вами. Під час гри вам доведеться перемогти п'ять своїх слабкостей.

Перед кожним новим випробуванням ви отримаєте можливість трохи змінити стратегію та тактику для більшої відповідності майбутній задачі.

Окремо варто відзначити музику, яка чудово доповнює ігровий світ. Це не дивно, оскільки музичним оформленням займався Стюарт Чатвуд, а над звуковими ефектами працювала команда Power Up Audio. Озвучено розповідь професійним актором Уейном Джуном.

Проект поки доступний у стадії раннього доступу. Але якихось серйозних недоліків вже немає, а з виходом фінальної версії з'явиться ще більше пригод, дрібні недоліки будуть виправлені.

Грати в Darkest Dungeon 2 цікавіше, а те, що відбувається більш зрозуміло, якщо ви вже знайомі з першою частиною. Але якщо ні, то не страшно, це окрема історія. Невелике навчання на початку покаже вам всі особливості гри.

Darkest Dungeon 2 скачати безкоштовно на ПК, можливості немає, на жаль. Придбати цей шедевр можна на порталі Steam або на офіційному сайті.

Почніть свою подорож через світ, що гине, прямо зараз і винищите зло обплутане все в грі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more