Закладки

Days Gone

Альтернативні назви: чинному законо гон

Ігра Days Gone: бойовик апокаліптичного світу.

Летом 2016 року американська студія-розробник SIE Bend Studio в рамках виставки Е3 представила свій проект. Їм стала розрахована на одного користувача клієнтська гра Days Gone бойовик з відкритим світом для платформи PlayStation 4, де події відбуваються від третьої особи. За поданим анонсу сюжет вельми захоплюючий. Особливо він буде до вподоби любителям всіляких катастроф. Події, представлені в іграшці, це період після катастрофи, що трапилася два роки тому. Пандемія викосила майже все населення, спустошивши навіть великі міста.

Многіе населені пункти перетворилися в міста-примари, а якщо десь і вціліла життя, то це або фріки виродки, або ходячі мерці. Тільки невелика купка людей змогла вижити в цьому жаху, але вони розкидані невеликими групками по всій країні. Чи варто їх шукати або краще обходити далекою дорогою питання життя і смерті. Їм і спантеличений головний герой колишній злочинець Дікон Сейнт-Джон, а нині блукач.

Что відомо про гру.

Іграть в гру Days Gone готові шанувальники жанру, а таких чимало. Головними особливостями ігрового процесу є:

  • Добивать транспорт для перемещенія
  • Находіть корисні предмети
  • Улучшать з їх допомогою зброя і засіб передвіженія
  • Создавать пастки для зомбі
  • Отражать атакі
  • Находіть припаси і ресурси
  • Вижіть будь-яким путем

Поскольку тут немає кордонів, герой подорожує в будь-яку сторону, відкриваючи нові місцевості і використовуючи їх особливості собі на благо. Пейзажі, м'яко кажучи, невтішні засіяними вулканічними шрамами великі відкриті простори вздовж тихоокеанського узбережжя. А колись густонаселені міста постануть перед вами в руїнах, де складно знайти надійне укриття від оскаженілих тварин.

Среді них зустрічаються саламандри, які колись були підлітками, але заразилися під час епідемії. Їх стиль атакувати групою, побити і втекти. Орда більш організовані і численні, а тому діють злагоджено. Вони бродять по дорогах натовпом в пошуках їжі, і варто їм знайти багаті угіддя, як можуть затриматися в цій місцевості надовго. У їхніх діях простежуються раніше набуті вміння, і кожен використовує властивий йому талант. Тепер ці тварюки поза законом, вірніше, нині у них склалися нові принципи, де сила головне. Єдине, що має значення в цій ситуації залишитися живим, і будь-які засоби підійдуть, але для початку не забудьте скачати Days Gone.

Как заявляють автори іграшки, в створеному їх світі небезпечно завжди, і часу на перепочинку практично немає. Ведучий герой завжди повинен бути готовим відбити чергову атаку. Які вирішили в Days Gone грати, повинні віддавати собі звіт, що це симулятор виживання, звідки випливає все інше.

О головного героя.

Но чому Дікон став головним героєм, і чому йому досі вдавалося уникнути загибелі? Серед його якостей молодецтво при водінні мотоцикла. У минулому житті він входив до складу банди байкерів, і з тих пір зберіг корисні навички до виживання. Як відомо хлопці на мотоциклах нерідко порушують правила, що призводить до конфліктів з поліцією, а також частенько доводиться від неї тікати. З роками це стало основним інстинктом, що виручає, коли треба рятуватися від кровожерливих монстрів.

Дікон хоч і є негативним героєм, в iPlayer Days Gone відсутність моральних принципів теж стає запорукою успіху. Він спритно володіє зброєю і знає, як з підручних матеріалів поліпшити його. Це ж стосується його сталевого коня мотоцикла, який теж зазнав істотних змін.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more