Закладки

Dead Space 2

Альтернативні назви: Dead Space 2

Гра Dead Space 2 є однією з найбільш захоплюючих комп'ютерних ігор.

Завантажити Dead Space 2 Ви можете гру тільки в тому випадку, якщо Вам є повних вісімнадцять років. Скачати гру Dead Space 2 у Вас є можливість на офіційному сайті гри або ж на будь-якому іншому, який надає такий доступ.

Перед початком гри у Вас є унікальна можливість подивитися про гру Dead Space 2 відео. Дані відеоролики познайомлять Вас з усіма ігровими особливостями: персонажами, графікою та іншими елементами.

У гру Dead Space 2 рс грати Ви будете, знайомлячись з наступними персонажами:

1. Айзек Кларк є протагоністом. Даний персонаж був ще в першій частині гри. Айзек був єдиною людиною, яка вижив на кораблі «Ишимура». Після деяких подій в грі він в несвідомому стані опинився на станції Титан. Його головним завданням у грі є знищення Обеліска. Якщо він цього не зробить, то буде мучитися все життя.

2. Ганс Тейдманн є спадковим директором станції Титан. Він володіє найвищим чином в громадянському суспільстві. Саме він розгорнув проект Обеліск і вважається головним супротивником Айзека. Все-таки Айзеку вдається його знищити.

3. Еллі Ленгфорд є пілотом. Їй дуже пощастило вижити в жорстоких атаках некроморфов. Вона дуже красива і може керувати різного роду машинами. Через Стросса втратила своє око, однак це не перешкодило їй можливості втекти. Спільно з Айзеком залишилася в живих.

4. Нолан Стросс є персонажем, який страждає психічними розладами. Він впав жахливе безумство. Через свою хворобу він убив сою дружину і свого сина. Це було під час одного з нападів.

5. Дайна Ле Гуїн є Юнітологіі-фанатиком. На початку гри вона допомагає Айзеку, проте незабаром всі дізнаються, що її мета - це проект Обеліск. Вона гине від штурмових машин.

6. Ніколь Бреннан є дівчиною Айзека. Вона загинула на своєму кораблі три роки тому. У другій частині гри обеліск застосовує зовнішність дівчини, щоб підпорядкувати собі Айзека.

У грі Dead Space 2 зброю найрізноманітніше:

1. Ліхтарик - це перша зброя головного героя.

2. Плазмовий різак - це предмет для різання мінеральних порід.

3. Перефарбований плазмовий різак - це безкоштовне зброя, яка зустрічалося в першій частині гри.

4. Імпульсна гвинтівка - це армійського зразка штурмова гвинтівка.

5. Лазерна гвинтівка - для промислової різання руд, важкий інструмент

6. Труборіз - це спеціальний пристрій для точкового різання та ін.

7. Вогнемет - це промислова пальник, воднева.

8. Клепальний молоток - це пристрій, який стріляє заклепками.

9. Силовий різак - це імпульсний силовий різак, індустріальний.

10. Снайперська гвинтівка - це зброя, яка вражає ціль на дальній дистанції.

11. Контактні міни - це потужна зброя.

12. Дротікомёт - це зброя, яка використовується для взяття глибинних проб.

13. Силовий пістолет - це прискорювач гравітонів ручний.

14. Наручна гармата - це проста зброя, яке з'являється на складних рівнях.

Гра Мертвий космос 2 сповнена різних місій і ділиться на глави.

Тільки справжнім геймерам під силу гра Дід Спейс 2.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more