Закладки

Dead Space 3

Альтернативні назви: Dead Space 3

Гра Dead Space 3 є захоплюючою науково-фантастичної комп'ютерною грою. Події в даній грі розвиваються від третьої особи. Dead Space 3 - це шутер, який підкорив багатьох.

Завантажити Dead Space 3 Ви можете гру тільки в тому випадку, якщо Вам є повних вісімнадцять років. Скачати гру Dead Space 3 у Вас є можливість на офіційному сайті гри або ж на будь-якому іншому, який надає такий доступ.

Перед початком гри у Вас є унікальна можливість подивитися про гру Dead Space 3 відео. Дані відеоролики познайомлять Вас з усіма ігровими особливостями: персонажами, графікою та іншими елементами.

У гру Dead Space 3 грати Ви будете, поступово стикаючись з наступними персонажами:

  1. Айзек Кларк є головним протагоністом гри. Даний персонаж - це, головний герой всіх ігрових частин. Він летить на планету Тау Волантіс, для того, щоб знайти свою подругу Еллі Ленгфорд і знищити епідемію, викликану обелісками. Він зміг у собі побороти галюцинації.
  2. Еллі Ленгфорд є пілотом. Разом з Айзеком брала участь у подіях на стнціі Титан. Була з Айзеком в інтимних відносинах. Вона хотіла знайти спосіб побороти своїх ворогів. Еллі думала, що Айзек загинув.
  3. Джон Карвер є одним з вижили учасників загону EarthGov. На одній планеті зустрівся з активацією обеліска і моторошної епідемією некроморфов. Через супротивників у нього гине дружина і син.
  4. Роберт Нортон є капітаном космічного корабля «Юдора». Також він був одним з тих, що вижили учасників загону EarthGov. Він бере участь у пошуках Еллі Ленгфорд. Також протягом гри допомагає Айзеку і Карверу. Він ревнує Еллі до Айзеку.
  5. Якоб Артур Даник є Юнітологіі. Також він лідер екстремістів. Він головний антагоніст в грі. Всю гру намагається заважати Айзеку. Наприкінці гри був убитий.
  6. Дженніфер Сантос є наукового, а також членом команди Еллі Ленгфорд. Наприкінці гри гине.
  7. Остін Бакл є одним з тих, що вижили членів команди Еллі Ленгфорд. Від обмороження загинув.
  8. Пілоти Марк Розен і Локк є пілотами корабля «Юдора». Гинуть в жорстокій сутичці.

Грати в гру Dead Space 3 рс Вам належить по главах. Всього в грі 19 глав.

Дуже різноманітне в грі Dead Space 3 зброя:

1. Гранатомети.

2. Ліхтарики.

3. Різноманітні різаки.

4. Різного виду гвинтівки.

5. Труборезкі.

6. Вогнемет.

7. Молоток.

8. Контактні міни.

9. Гармати.

10. Різноманітні пістолети.

11. Дротікомёти.

12. Плазмовий різак.

Гра Мертвий космос 3 багата супротивниками. Всього в грі 2 класифікації:

1. Некроморфи.

2. Люди.

некроморфа найбільша група супротивників у грі.

Гра Дід Спейс 3 привабить Вас не тільки своїми персонажами, незвичайними видами зброї, а й своєю графікою і різного роду місіями. Також гра Dead Space 3 побалує Вас своїми завантажувати контент. Їх у грі декілька: «пробудження» та інші. Завдяки новим контентом Ви зможете користуватися досконалою зброєю, вибирати різний одяг, а також поліпшити пошукові боти.

Подаруйте собі неймовірну кількість емоцій разом з головним персонажем Айзеком, його друзями і його супротивниками.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more