Закладки

Destiny 2

Альтернативні назви: Дестені 2

Ігра Destiny 2: людство в небезпеці.

Трі американські компанії (Bungie, High Moon Studios і Vicarious Visions) трудяться над тим, щоб гра Destiny 2 стала ідеальним продовженням першої частини. Проект представлений в площині науково-фантастичного жанру, в якому прекрасно влаштувався на багато користувачів шутер від провідного особи. Платформи, на яких буде доступно грати в гру Destiny 2:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • ПК для Windows

Основная тема, що пронизує ігровий продукт повернення втрачених позицій. Це поняття досить широко і включає влада, озброєння, володіння, і т. д. Автори комп'ютерних сюжетів дуже люблять ставити людство на грань вимирання, змушуючи його з останніх сил шукати рятівний вихід. У даній ситуації відразу стає ясно, що боротьба має бути шалена, жорстока, довга. Те, що відбувається забирає гравця в далеке майбутнє, коли технології ніби й досягли значних висот, але вони ж стали і причиною загибелі.

Вижіть за всяку ціну.

Скачать Destiny 2 можна з осені 2017 року, а хто встигне оформити попереднє замовлення, отримає в якості бонусів додаткові ігрові предмети, контент, доступ до розширень. Ну а зараз будь-хто може ознайомитися з особливостями гри, починаючи з сюжету. Люди давно освоїли космос, отримавши крім вигод нові проблеми. У ньому виявилося не менше ворогів, ніж на Землі, серед яких особливою жорстокістю славиться армія Гоулі. Вона ніколи не програвала, але, можливо, в цьому її слабкість, оскільки занадто впевнена в своїх силах. Червоний Легіон нападає і спустошує світи, і ось тепер його об'єктом став останній місто, де ще залишилися люди. Охороняли його Правоохоронці позбулися унікальних сил, які давали можливість їм нести вахту. Тепер люди втратили останню надію на захист, і змушені покинути місто, рятуючись втечею.

Но завжди знайдуться сміливці, які не бажають миритися з агресором. Вони готові повстати, зібравши стільки сил, скільки можливо. Починаючи в Destiny 2 грати. Має бути закликати залишки розкиданих по Сонячній системі сил, щоб згуртувати їх проти Гоулі і його легіону. Тільки використовуючи всі ресурси, а також навчившись діяти спільно, стане можливим повернути власний будинок і все, що було втрачено. Для цього у вас буде величезний вибір зброї, причому розробники врахували прохання геймерів, і скасували набір випадкових характеристик. Якщо раніше були потрібні дні і тижні, щоб удосконалити його показники, то тепер можна зосередитися на виконанні місії, знаючи, що гармата вас не підведе.

Среді місць належить відвідати:

  • Нессус планета Вексей. На ній можна знайти справжні скарби. Її мешканці перетворили своє житло в світ машин, які зустрічаються всередині і на поверхні.
  • Іо супутник Юпітера. Він цікавить як людей, так і машин з планети Нессус, і його треба захистити від вторгнення Легіону, який шукає тут нове джерело сили для подальших завойовницьких походів.
  • Тітан покритий водою супутник Сатурна. З глибин подекуди проглядають свідчення людської раси. Тільки невеликі села і будівельні баржі ще на поверхні. Однак під ними в темній воді таїться щось страшне.
  • Город останнє поселення людей на Землі. Він побудований під Мандрівником, який живить його своєю енергією і служить захистом від ворога.

В Destiny 2 в особі "Авангарду" ви знайдете потужного союзника, який очолює тріо Вартових, що забезпечують військо спорядженням. Їх лідер Кейд 6, який вирішив стати мандрівником, і тепер бродить по пустелі. Приєднавшись до нього, вас чекають небезпечні пригоди.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more