Закладки

Dinkum

Альтернативні назви:

Dinkum гра, яка поєднує кілька жанрів. У грі класична піксельна графіка у стилі Майнкрафт. Озвучка персонажів своєрідна, але загалом аудіо оформлення не викликає нарікань, все добре добре у гри.

Перш ніж грати в Dinkum приділіть увагу та створіть персонажа. Спочатку виберіть ім'я, потім переходьте до редагування зовнішності. Редактор дозволяє вибрати за своїм смаком колір шкіри, зачіску та одяг.

Гра починається з того, що вас закинуть на безлюдний острів десь біля берегів Австралії.

У грі вам належить

  • Вижити на острові.
  • Побудувати повноцінний будинок.
  • Створити ферму.
  • Побудувати містечко та подбати про те, щоб у ньому з'явилося населення.
  • Боротися з агресивною флорою та фауною.

За переліком можна подумати, що це чергова ферма яких вже створено тисячі, але ні, все не зовсім так.

Прибувши на острів перше, що потрібно зробити це розбити намет, щоб було де ночувати і ховатися від негоди. Далі краще зайнятися створенням зброї та інструментів, які можна використовувати для будівництва повноцінного житла і не тільки його. Інструмент має шкалу міцності, інструмент не вічний і коли зламається необхідно буде створити новий. Зброя стане в нагоді, щоб оборонятися і навіть полює на небезпечних мешканців острівця, серед яких є навіть гігантські крокодили. Перемогти цих зубастих звірів навіть із списом буде непросто.

Після того як будинок буде готовий починайте будівництво ферми, адже вам треба чимось харчуватися.

На фермі ви зможете:

  1. Вирощувати фрукти та овочі
  2. Збирати врожай
  3. Розводити птицю та тварин
  4. Зводити та покращувати фабрики та інші будівлі
  5. Вудити рибу

По суті, це повноцінна ферма, але це лише частина гри.

Після цього приступайте до будівництва міста, як тільки перші будівлі будуть готові на острів припливуть нові мешканці. З цього моменту вам не буде нудно. Разом набагато веселіше жити у цьому віддаленому куточку земної кулі.

Слідкуйте всім задоволені жителі вашого містечка. Подбайте, щоб вони мали все, що потрібно.

Острівець ваш чарівний, оскільки на ньому є всі кліматичні зони. Від тропіків у південній частині до снігів та льоду у північній. У кожній із зон свої рослини та хижаки, від яких вам можливо навіть доведеться відбиватися. У всіх кліматичних зонах ви зможете розводити тварин і вирощувати рослини, які найкраще почуваються в даному кліматі.

У грі присутній і кооперативний режим. Ви можете ходити до сусідів у гості, допомагати або просити допомоги. Вдити у сусідів рибу. Навіть відвідувати магазини, які є на кожному такому острівці та купувати потрібні вам ресурси, а у своєму магазині продавати непотрібні.

Крім цього, не зайвою буде і взаємодопомога при будівництві будівель, адже разом, величезний комору побудувати можна набагато швидше.

Dinkum скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на торговому майданчику Steam.

Хочете власний казковий острів? Тоді встановлюйте гру прямо зараз, і ваша мрія здійснитись!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more