Закладки

Disciples 2 Dark Prophecy

Альтернативні назви:

Disciples 2 Dark Prophecy культова покрокова стратегія, у якої безліч шанувальників по всьому світу. Гра доступна на ПК, хоча напевно багато хто хотів би побачити її і на мобільних пристроях. Графіка перевершує багато класичних ігор, світ красивий і деталізований. Озвучка виконана професійно, музика приємна і не стомлюватиме навіть якщо грати довго.

Події другої частини відбуваються через десять років після Першої великої війни, описаної в попередній грі серії. На вас знову чекає битва за майбутнє Невендара, так називається ігровий світ, але деякі з мешканців звуть його Священними землями.

На цей раз вас у вас буде можливість вибрати будь-яку з чотирьох фракцій.

Доступні для вибору:

  1. Імперія люди
  2. Гірські Клани гноми
  3. Орди нежити нежити
  4. Легіони проклятих демони

У кожної зі сторін свої герої, види військ та магія. Можна проходити кампанії послідовно. Зроблений вами вибір фракції виключає дві кампанії із чотирьох доступних. Але ви завжди зможете почати заново і змінити свій вибір, пройшовши таким чином усі сюжетні лінії, якщо вам цього захочеться.

Сценарій написано цікаво, через що перервати гру може бути складно, хочеться дізнатися, що буде далі.

Гравцям вже знайомим з цією серією не важко розібратися в управлінні, а для інших розробники підготували підказки.

Перемога не дасть вам просто, потрібно виконати чимало завдань.

  • Добувайте ресурси
  • Будуйте нові будівлі та інші споруди у містах, це дозволить наймати нових бійців у загін та покращити тих хто там уже є
  • Дослідіть чарівний світ і виконуйте квести
  • Впорайтеся з ворогами і захоплюйте нові міста

Це далеко не повний список завдань, з якими ви зіткнетеся в грі. Про все інше ви дізнаєтесь у процесі, якщо звичайно не грали раніше.

Герої пересуваються в покроковому режимі, ви ходите по черзі з суперниками. За один раз пересунути загін можна на певну відстань, яка залежить від багатьох параметрів, на це у вас буде можливість вплинути покращивши відповідну навичку.

Плануйте ходу, іноді це визначає, здобудете ви перемогу або програєте.

Під час битв, атаки також проводяться по черзі. Велике значення має склад загону та розташування бійців.

Більше вразливих юнітів краще розмістити в другому ряду.

Загиблих під час битви воїнів можна воскресити відвідавши місто, але для цього необхідна спеціальна споруда. За бій у якому боєць помер і наступні де не брав участь, досвід йому не нараховується.

Гра заслужено вважається однією з прародительок жанру покрокових стратегій. Друга частина на думку багатьох гравців є найкращою в серії і незважаючи на те, що вийшла досить давно, не втрачає актуальності і в наші дні.

Інтернет для того, щоб грати в Disciples 2 Dark Prophecy не потрібно.

Disciples 2 Dark Prophecy скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Для придбання необхідно відвідати портал Steam або офіційний сайт розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб визначити долю Священних Земель!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more