Закладки

DK Online

Альтернативні назви: DK Online

Гра DK Online & ndash; багатокористувацька рольова фантастична гра. Її виробники, корейська компанія Aeria Games, подарували Вам казковий світ гри. Звичайно тут не обійдеться без битв і завоювань замків. Все побудовано на казці, опис якої представлено для Вас на сайті. Ігровий процес проходить у грі DK Online online.

На початку гри, для хорошого ігрового процесу, Вам бажано перевірити відповідність Вашого комп'ютера настільки простим середнім системним вимогам:

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; середні параметри комп'ютера;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; підключення до мережі інтернет;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; клавіатура;

& middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; миша.

Ось тепер варто створити свій аккаунт, тобто оформиться в грі. DK Online реєстрація не займає багато часу і доставляє клопоту. Головне, радимо, перевіряти надані Вами дані:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; відвідайте офіційний сайт гри Dragon Knights Online;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; перейдіть в розділ & ndash; бета версія грати безкоштовно;

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; можете вибрати реєстрацію через соціальну мережу Facebook;

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; якщо вирішите продовжити реєстрацію тут, натисніть на рядок де питається, чи є у Вас аккаунт;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; вкажіть Ваш діючу адресу електронної пошти;

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; виберіть місяць, число і рік Вашого народження;

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; введіть код, в певному вікні, який вказаний поруч;

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; натисніть на пункт & ndash; грати.

Ваш запит на гру в бета версії відправлений. Чекати Вам довго не доведеться. & nbsp;

Коли час прийде в DK Online грати, Вам належить вибрати собі героя. До складу якого класу і раси Ви ввійдете. Чию сторону Ви займете. Творці, у грі DK Online, виділили для Вас таких чотири раси: Lycan, Elf, Human і Felynx. І такі чотири класи:

  • Sorceress;
  • Warrior;
  • Paladin;
  • Shadowmage.

Sorceress & ndash; справжні революціонери, які володіють магією стародавніх драконів. Зі спритністю сіють хаос на ворогів, надаючи на них сильний вплив своєї магії. Тримає ворогів на відстань.
Warrior & ndash; відіграють важливу роль у битвах. Сильні на лінії фронту, б'ються до переможного кінця. Найсильніший воїн ближнього бою.

Paladin & ndash; святі борці ближнього бою, є хранителями Світу, вірують в богиню Діону. Б'ються за допомогою меча і щита. Наносять сильний шкоди білою магією. Мають хорошу броню.
Shadowmage & ndash; володіють магією, але не даної драконом, а своєю, особливою. Краще воює при великих відстанях.

При виборі раси зверніть увагу, що вони відповідають не всім класам, тобто при виборі раси Ви можете складатися тільки в певних класах.

Ви створюєте Ваш замок, який Ви будете обороняти від страшних монстрів протягом усього ігрового процесу. Якщо раптом не вистоїте в бою, замок перейде в володіння іншої фракції. І боротьбу за свій замок можна відновити тільки вже на наступному тижні. Монстрів Ви вб'єте не багато. Досвід дають майже просто так, за вбивство пару десятків мобів.

& nbsp;

Грати в онлайн гру DK Online досить таки цікава. Ця гра зуміла заявляючи якісною графікою, зручна у користування, та це рай для любителів красивих фантастичних образів, ельфів і перевертнів. Вітаються гравці різних вікових категорій.

& nbsp;

Dragon Knights Online гра чекає Вас !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more