Закладки

Dorfromantik

Альтернативні назви:

Dorfromantik гра, яку складно віднести до якогось одного жанру. Тією чи іншою мірою цей шедевр може вважатися містобудівним симулятором, фермою або навіть стратегією. Але на мій погляд найближчий жанр це головоломка чи пазл. Розробники в даному випадку студенти Берліна, це ще раз демонструє, що навіть маленькі колективи здатні приємно дивувати.

Графіка в грі мультиплікаційна, виглядає все дуже красиво і умиротворююче. Така собі інтерактивна настільна гра. Музика приємна та спокійна.

Ваше завдання в цій грі будувати із шестикутних фрагментів мальовничу місцевість.

Потрібно правильно поєднувати різні фрагменти.

  • Селища та міста
  • Поля
  • Млини
  • Водоєм
  • Ліси
  • Транспортну інфраструктуру

Створюємо цілий світ з поселеннями, лісами, полями та водоймами.

Крім створення дуже симпатичного ландшафту, є так звані квести. Побудувати місто з деякої кількості ділянок або інший вид місцевості. За виконання таких квестів одержуємо додаткові сегменти головоломки. Гра триває доки сегменти не закінчаться. У міру розростання світу виконувати такі завдання буде дедалі складніше. По суті, перед вами пазл, який може бути нескінченним, або майже нескінченним, якщо ви зумієте зрозуміти ритм гри.

Але навіть якщо програли, немає приводів засмучуватися, ви можете встановити рекорд із зароблених балів. Крім того, завжди можна розпочати заново. Причому щоразу створюваний пейзаж виглядатиме інакше.

Весь цей світ не порожній. У лісах мешкають звірі та птахи, водоймами ходять судна, в будиночках живуть люди, залізницею ходять потяги, а млина перемелюють зерно.

Це опис для звичайного режиму гри, але він тут не один.

Режимів у грі кілька.

  1. Швидкий - набрати більшу кількість очок за 75 ходів
  2. Тяжкий - з більш складними квестами і рідкісним випаданням потрібних вам плиток
  3. Щомісячний - щомісяця змінюються цілі та завдання в цьому режимі

Крім вже доступних опцій, розробники регулярно оновлюють гру, додаючи нововведення. Під час сезонних свят у грі також змінюється дизайн та стають доступні спеціальні сезонні події.

Граючи, можна просто виконувати завдання, а можна спробувати ще й розмістити все максимально красиво.

Якщо вам сподобалося грати в Dorfromantik і у вас вийшов чудовий пейзаж, але завдання добігло кінця, ви можете не зупинятися, а продовжити далі в художньому режимі розвивати створений вами світ.

В це можна грати нескінченно. Особливо після багатого подіями дня в якості відпочинку та емоційної розрядки. Тут немає місця негативним емоціям. Не часто зустрічаються ігри, в яких навіть програш зовсім не засмучує.

Сподіваюся, автори й надалі розвиватимуть свій проект додаючи нові можливості. Хочеться, щоб такого контенту виникало більше.

Dorfromantik скачати безкоштовно на ПК, не можна, на жаль. Але ви можете придбати цю чудову гру на порталі Steam або на офіційному сайті.

Встановлюйте гру і починайте створювати свій неповторний світ зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more