Закладки

Dragon City Mobile

Альтернативні назви:

Dragon City Mobile симулятор містобудування з елементами RPG для мобільних платформ. У грі барвисті графіки в стиль мультфільму. Музика весела та всі персонажі дуже правдоподібно озвучені.

Перед тим як почати, придумайте ім'я, під яким вас знатимуть у цій грі і виберіть аватар на свій смак.

  • Зберіть колекцію драконів
  • Годуйте і доглядайте ваших вихованців
  • Розвивайте їх вміння, щоб вони стали сильнішими
  • Облаштуйте місто, в якому ці магічні істоти зможуть комфортно проживати
  • Зберіть з драконів команду і доведіть всьому світу, що ваші дракони найсильніші

Це основні завдання у грі, але насправді все ще цікавіше.

Почавши гру з кількома вихованцями досліджуйте навколишній світ і знаходите нових драконів.

Побудуйте на своєму острові місто, де всім їм сподобається жити. Слідкуйте щоб вони нічого не потребували. Вчасно годуйте та грайте з ними. Тренуйте та розвивайте їхні вміння, це в майбутньому стане в нагоді.

Побудуйте ферму, щоб вирощувати достатню кількість товарів. Дракони великі тварини і дуже багато їдять особливо коли ростуть. Сідайте поля і збирайте врожай, щоб поповнювати запаси продовольства.

Добувайте ресурси для будівництва та покращення будівель у місті.

У грі багато гравців зі всього світу, станьте найвидатнішим майстром драконів серед них.

Виконуючи завдання сюжетної кампанії, ви отримаєте можливість взяти участь у битвах з іншими драконами та деяких із них можете приручити.

Бої відбуваються в покроковому режимі. Три дракони з вашої команди по черзі борються з такою ж кількістю ворогів. Для перемоги потрібно перемогти мінімум у двох раундах із трьох. Противники по черзі завдають один одному ударів. Є й спеціальні прийоми, які вимагають зарядки, ви вирішуєте в якийсь момент бою застосовувати їх.

Спілкуйтеся з іншими гравцями. Знайдіть серед них нових друзів або приводьте у гру знайомих і створюйте альянси. Виконуйте спільні завдання.

Поміряйтеся силами в PvP битвах та отримуйте підвищення рейтингу та цінні призи у разі перемоги.

Для того, щоб ви не забували щодня грати в Dragon City Mobile розробники передбачили щоденні та щотижневі нагороди за вхід.

У святкові дні та під час спортивних змагань беріть участь у тематичних подіях та вигравайте унікальні призи. Не пропустіть можливість, адже іншим часом отримати ці предмети декору для вашого міста не вийде.

Внутрішньоігровий магазин дозволить поповнити запаси ресурсів і отримати нових мешканців у ваше місто дракона за внутрішньоігрову валюту або реальні гроші. Витративши невелику суму, ви прискорите поповнення вашої колекції драконів та подякуйте матеріально розробникам. Але робити це зовсім необов'язково.

Перевіряйте оновлення регулярно. У грі періодично додаються нові рівні та ще більш неймовірні жителі для вашої колекції драконів.

Dragon City Mobile скачати безкоштовно на Android ви можете, перейшовши за посиланням на даній сторінці.

Якщо бажаєте завести свого дракона або навіть кількох, встановлюйте гру прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more