Закладки

Dragon Born

Альтернативні назви: Dragon Born

Гра Dragon & nbsp; Born & ndash; це безкоштовна браузерна гра, події якої відбуваються на острові Солстхейм, який дуже схожий на гру Skyrim. Як тільки гра Dragon & nbsp; Born Онлайн. Захисники Реліндуна починається, вас атакують сектанти, які вважають вас зрадником і хочуть вас убити за наказом Mіраака. Потім ви переїжджаєте на острів Солстхейм, щоб з'ясувати, хто це Mіраак, і як ви можете зупинити його.

Перед тим, як грати в Dragon & nbsp; Born , переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам, як: частота процесора - 2ГГц ; ОЗУ -1ГБ; Відеокарта - 128 МБ. & nbsp; Реєстрація в грі Dragon & nbsp; Born & nbsp; не займе у вас багато часу і не викличе складнощів:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; На головній сторінці виберете пункт & laquo; Реєстрація & raquo ;;

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть діючий e-mail;

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть безпечний пароль і повторіть його;

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вибрати пункт & laquo; Відправити & raquo ;, і Dragon & nbsp; Born реєстрація закінчена.

Острів Солстхейма досить великий. Він містить три великі міста, де можна зустріти людей і виконати квести, також є більш ніж 40 інших місць на карті, у тому числі руїни, бандитські табору, печери, де ви можете виконувати завдання або просто досліджувати їх заради інтересу в [ 3] Dragon & nbsp; Born & nbsp; Online .

Основний квест гра Dragon & nbsp; Born & nbsp; складається з семи квестів. Коли ви приїдете на острів Солстхейм, ви виявите, що люди там трохи заплуталися. Вони будують святині Mірааку але вони не знають, чому, і вони чули про Mірааке, але вони не знають, звідки. Значить, ви повинні спочатку звільнити народ Dragon & nbsp; Born & nbsp; Online від управління Mіраака, а потім ви повинні шукати енергію, необхідну, щоб ви могли перемогти його. Забавно, що остання частина включає в себе відстеження якоїсь Сили і їзду на драконі, яка повинна припасти до душі кожному, хто завершив основний квест Скайріма.

Велика частина гра Dragon & nbsp; Born пов'язана з вивченням чорних книг. У той час, як ви будете шукати інформацію про Mірааке, ви натрапите на деякі чорні книги, кожна з яких перенесе вас в апокрифи, царство князя Хермеуса Мора. Ви також отримуєте бонус за кожну чорну книгу, яку ви прочитали в Dragon & nbsp; Born & nbsp; Online , і ці бонуси включають корисні речі, такі як видалення дружнього вогню проти послідовників і в змозі викликати купця, так що ви можете продати предмети, якщо у вас є надлишок.

На жаль, ці доповнення обмежені в Dragon Born Online , тому вони нічого не змінять в основній частині гри.

& nbsp;

Ви будете в Dragon & nbsp; Born грати і побачите, що гра більшою мірою орієнтована на середній рівень гравців. Деякі бої можуть бути важкими (в основному тому, що магічне опір персонажа буває мінімальним), і персонаж повинен утримати свою зброю і не померти до фінальної битви проти Mіраака. Якщо у вас є персонаж в Dragon & nbsp; Born & nbsp; Online , який може перемогти дракона, то ви будете в змозі грати в [2 ] Dragon & nbsp; Born без будь-яких проблем.

& nbsp;

В цілому, гра Dragon & nbsp; Born Онлайн. Захисники Реліндуна досить непогано розроблена. Вона містить безліч доповнень, деякі великі і невеликі, і, хоча не всі вони працюють досить добре, принаймні, деякі можуть отримати рейтинг "A". Зокрема, можна назвати чорну книгу і вивчення апокрифів, а також деякі квести Dragon & nbsp; Born & nbsp; Online .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more