Закладки

Dragon Pals

Альтернативні назви: Dragon Pals

Гра Dragon Pals є браузерної онлайн грою, яка створена в фентезійних стилі. Дана гра розроблена в жанрі аніме, де вашими вихованцями будуть дракони. У грі Dragon Pals Ви зіткнетеся з унікальним і несподіваним геймплеєм, а також тут Ви побачите нестандартну класифікацію класів по підлозі.

На іноземною мовою (англійською) представлена ​​в Dragon Pals реєстрація. Для того, щоб & nbsp; цій грі зареєструватися Ви повинні ввести наступні дані про себе:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Свій електронну адресу або ім'я.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Написати пароль.

Також Ви можете зареєструватися через Facebook .

& nbsp;

Грати в гру Dragon Pals Ви будете, навчаючи своїх вихованців & ndash; драконів. Ви зможете покращувати їх здібності. У Вас можуть бути навіть кілька драконів, яких Ви можете одночасно застосовувати при необхідності.

У гру Dragon Pals грати Ви повинні, не тільки загострюючи уваги на битви, але також ви будете піклуватися про своє вихованця. Для цього Вам потрібно створити свій городик і вирощувати на ньому їжу для своїх казкових улюбленців.

У браузерної грі Dragon Pals online існує три класи:

1. Лучники & ndash; у них вибухова сила , як відомо для нанесення величезних пошкоджень в бою. Їх найкраще використовувати для нанесення шкоди на довгій дистанції.

2. Воїни & ndash; у них сильні серця , які роблять з них найбільш прихильних захисників. Хоча їх атаки помірні, вони можуть витримувати найбільше кількість пошкоджень.

3. Маги & ndash; це майстри елементів , володіють двома сторонами оборони, а також нанесення пошкоджень. Вони є найбільш збалансованим з усіх трьох класів і є потужними цілителями [7 ].

Кожен клас має свій власний унікальний набір навичок. Ці навички складаються з трьох різних типів показників: атака, підтримка і талант. Такі навички як атака та підтримка можуть бути втягнуті в панелі умінь, які будуть використовуватися в бою, а таланти виступають як пасивних навичок.

У гравців є два окремі види майстерності і можна використовувати до трьох навичок в панелі умінь в будь-який час. Тільки один основний навичок атаки можуть бути використані в гарячій сутичці, але ви можете також використовувати стільки комбінацій, скільки Вашій душі завгодно.

У грі Dragon Pals є система алхімії, яка використовується для перетворення золото в аметист. Чим вище рівень досконалості Алхімії, тим більше аметистів гравець може зібрати. Тут немає межі того, скільки гравець може перетворювати, і є шанс отримати в десять разів більше. VIP гравці мають шанс на безкоштовну нафтопереробку, і може також отримати Алхімії Packs.

приручати драконів і всі суперники стануть Вам по зубах.

Боріться на арені з відвагою і отримуйте за бої нагороди. Вдосконалюйте свої навички і прокладете шлях до скарбів, які винагородять вас за ваш важка праця.

Виберіть свій клас і бийтеся з усією відвагою.

& nbsp;

Реєструйтеся в грі Dragon Pals безкоштовно і отримуйте множина не ймовірних і захоплюючих пригод від гри для себе і своїх маленьких друзів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more