Закладки

Dragon's Prophet

Альтернативні назви: Dragon's Prophet

& nbsp;

Гра Dragon's Prophet являє собою системний бій, що надає гравцям більш реалістичний геймплеєм бойових дій.

Dragon's Prophet онлайн відправить Вас у місце, де дракони бродять по землі, морю і літають по повітрю.

Гра Пророк Дракона дозволяє брати участь гравцям у битві з різними драконами. Цим Ви відновлюєте порядок землі від зла Чорного Дракона, який вирвався з-за точіння.

У Dragon's Prophet реєстрація представлена ​​наступним чином:

1. Вам необхідно знайти сайт гри Dragon's Prophet в Інтернеті.

2. Зверху форми Ви побачите кнопочку, за допомогою якої Ви можете зареєструватися в грі через Фейсбук, соціальну мережу.

3. Іншим способом реєстрації для Вас є реєстрація на сайті.

4. На сайті в перший рядок реєстраційного формуляра напишіть свою електронну адресу.

5. Повторіть введення електронної адреси в наступну комірку.

6. Запишіть пароль для гри. Використовуйте дану комбінацію тільки в цій грі.

7. Придумайте нікнейм і запишіть його.

8. Прочитайте пункти, які описані нижче форми. Якщо Вас все в них влаштовує, відзначте їх, зробивши по них клік.

9. Натисніть на кнопку & laquo; Play now for free & raquo ;.

& nbsp;

Грати в Dragon's Prophet Ви будете через Інтернет браузер, тому слід перевірити: підключення до Інтернету і, щоб на Вашому комп'ютері був встановлений будь-який браузер.

& nbsp;

Перш, ніж почати грати Dragon's Prophet грати, Вам необхідно познайомитися з особливостями гри:

1. Дракони скрізь: у світі, сформованому вигляді дракона, більше 300 унікальних драконів бродять по землі. Ви можете боротися, збирати, навчати і кататися на них, щоб використовувати і розвивати свої унікальні навички та здібності і допомогти своїй справі.

2. Бойова система: Dragon's Prophet використовує Авто-таргет і комбо-систему, щоб дати гравцям більш реалістичним геймплей бойових дій. Дана система дає гравцям більш високу ступінь контролю з більш широким діапазоном тактичних можливостей, ніж традиційні ММО.

3. Гарний захоплюючий світ: гравці подорожують по захоплюючого світу, наповненого дивовижними деталізованими ландшафтами. Таємниці, проблеми і істоти чекають, як коли Ви почнете грати.

4. Розгалужена система Корпус: нехай ваша уява і очікування розіграється. Гравцям надається повний контроль будувати і розвивати свій містечко в унікальні міста і, в кінцевому рахунку, імперії.

5. Frontier система: Лідери гільдії радійте! За допомогою цього масштабної будівельної системи, гравці мають можливість будувати свою кінцеві царства. Займаючись своїми громадянами і своєю імперією, Ви будете розвиватися в грі.

Dragon's Prophet Online & ndash; це гра в стилі фентазі, яка підкорила вже безліч людей. Приєднуйтесь до їх числа і отримує разом з ними задоволення від гри Dragon's Prophet.

& nbsp;

Пророк Дракона подарує Вам безліч вражень, які Ви відчуєте за час проходження в грі. Реєструйтеся і не зупиняйтеся на досягненнях своїх цілей!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more