Закладки

Dying Light 2

Альтернативні назви:

Dying Light 2 дуже цікава і точно одна з найбільш видовищних RPG на даний момент. У грі прекрасна графіка, світ детально промальований. Музика підібрана, щоб відповідати на екрані, озвучка хороша. Багато хто чекав на гру і чекати довелося довше ніж передбачалося. З різних причин змінювалися сценаристи та студії розробники.

У грі вам доведеться рятувати світ від вірусу, що перетворює населення на зомбі. Після того, як вдалося неймовірними зусиллями вилікувати населення від цієї зарази вперше, всі зразки патогена були знищені. Але військові вирішили залишити у своїй лабораторії кілька зразків та зайнятися їх вивченням із метою розробки біологічної зброї. За невдалим збігом обставин, вірус вирвався на волю і зумів знищити майже все населення планети. Ті, що вижили проживають в єдиному місті, навколо якого всі території захоплені зомбі. Невелика кількість людей, здатних вижити в зовнішньому світі, називають пілігримами і не всі в суспільстві добре ставляться до таких персонажів. Найімовірніше причиною ворожості є заздрість. Але відкрито зневажливе ставлення рідко показують, оскільки у всіх пілігримів дуже добре розвинені бойові вміння та сил достатньо.

Все без винятку мешканці міста носять спеціальні браслети, що запобігають захворюванню.

Крім сюжетних завдань, у грі є і додаткові квести, не варто нехтувати ними, пізніше ви дізнаєтеся чому.

Гра проходить у стінах міста, це дає величезний простір для застосування навичок паркуру, і вам доведеться навіть зустріти засновника даного прискореного способу пересування Девіда Белля. Все це сильно додає грі видовищності.

Місто багаторівневе і дуже красиве.

Ваш персонаж може бути озброєний різною зброєю.

Доступні:

  • Луки
  • Топори
  • Булави
  • Арбалети
  • Мечі
  • Дубінки

Зброя може бути простою, але можна знайти і дійсно легендарні речі. Крім цього, будь-який із предметів підтримує модифікацію. Ви можете таким чином додати вогненну або електричну шкоду.

Бойова система різноманітна і навіть дозволяє використовувати елементи паркуру. Але для того, щоб досягти висот потрібно добре прокачати персонажа, на самому початку він мало, що вміє, і гра навіть може здатися нудною. Саме для прокачування потрібно виконувати додаткові завдання. Так ви набагато швидше досягнете успіхів як у битві, так і в паркурі. Звичайним проходженням сюжетної лінії вам не вдасться відкрити усі вміння. Не поспішайте занадто і витратите на початку гри трохи часу, щоб освоїти хоча б мінімальні навички, перш ніж рухатися далі.

Коли переміщаєтеся містом або боретесь, стежте за шкалою витривалості. Вона витрачається на силові дії та удари. Повиснувши десь, можна не встежити за цим параметром і впасти з величезної висоти, що призведе до смерті героя.

Dying Light 2 скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Ви можете купити гру на майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати, не дайте зомбі здобути перемогу над населенням останнього міста на планеті!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more