Закладки

ECO inc

Альтернативні назви:

ECO inc гра чимось дуже нагадує всім відому гру, де завдання гравця знищити людство створивши небезпечний вірус. Тут вас, навпаки, чекає порятунок планети від екологічної катастрофи. Гра класифікується як стратегія. Але насправді її завдання не тільки розважити вас, але й надати безліч корисної для кожного жителя планети інформації, про те, наскільки тендітним є наше місце існування, яке ми ділимо з величезною кількістю живих організмів, що залежать від наших дій.

У гри найскладніша місія, яку можна зустріти. Потрібно завадити людству знищувати навколишнє середовище та навіть відновити вже зруйновану екологію нашої планети. При цьому не допустити вимирання цивілізації людей, і для цього доведеться постаратися. Вивчити та профінансувати сотні еко-проектів. Проаналізувати наскільки добре суспільство приймає кожен із проектів, і наскільки він виявився ефективним. Необхідно витратити час вивчаючи екологію і нашу тендітну екосистему, аби зрозуміти, як можна допомогти їй найефективніше. Для того, щоб відновилася населення деяких видів існуючих на нашій планеті потрібно буде приділити час і дізнатися, як зцілити навколишнє середовище. Тільки після цього стане можливим відновлення екосистеми.

У грі є багато сценаріїв які ви зможете вибрати.

Ось їх список:

  • Порятунок планети
  • Морське піратство
  • Глобальне потепління
  • Стони тварин
  • Світова водна криза

І багато інших.

Грове поле це інтерактивна модель земної кулі з картою континентів. Процес гри зводиться до прийняття рішень щодо низки питань, пов'язаних з екологією. Далі спостерігаєте карту. У разі виникнення проблем ви побачите відповідні піктограми і знатимете, де потрібно втрутитися в ситуацію. Проблем може бути кілька видів. Проблеми з питною водою, браконьєрство, зміна клімату та інші. Для вирішення цих питань виберіть потрібні екологічні проекти та проспонсуйте їх, витративши на це окуляри дії.

У різних регіонах ви побачите параметр лояльності, що відрізняється. Це показує те, наскільки успішно ви справляєтеся з проблемами в цих локаціях. Там, де все йде добре, автоматично генеруватимуться окуляри дії.

Нерідко на планеті відбуваються різні катаклізми, що впливають на регіони, що знаходяться по сусідству. Вирішення цих проблем теж ляже на ваші плечі.

Час у грі природно йде набагато швидше за реальний час. Роки змінюються за лічені секунди, тому всі зміни відбуватимуться досить швидко. Тривалість гри регламентована, грати нескінченно не вийде. Після закінчення відведеного періоду літочислення в грі можна буде побачити статистику і те, наскільки ваші дії виявилися ефективними або навпаки сприяли загибелі багатьох видів, а може навіть загибелі всього населення планети.

ECO inc скачати безкоштовно на Android ви можете за посиланням на сайті.

Не заважайте доля всієї планети у ваших руках, почніть грати прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more