Закладки

Eden Eternal

Альтернативні назви: Eden Eternal

Гра Eden & ndash; гра дворічної давності в стилі аніме, яка розрахована на велику кількість користувачів одночасно. Її головна особливість, значно відрізняє гру від таких же стратегій, - це можливість гри не одним персонажем, з кількома, перемикаючись при цьому між декількома класами. Якщо ви вирішили в Eden Eternalv грати, то вам не доведеться розраховувати на швидке сходження на вершину досконалості і легкі перемоги. Вам доведеться поламати голову над тим, як стати сміливим, сильним і могутнім героєм.

Варто сказати, що для кожного класу тут передбачені різні бойові риси. Це можуть бути не тільки бонуси, які той чи інший герой отримує за утрату, можливість вибирати різні типи зброї, здатність закликати собі на допомогу тварин та багато іншого. Всього в грі можна користуватися гравцями п'яти класів, але при цьому зміна одного на інший займає близько 20 секунд при гарній швидкості інтернету.

Вимоги до гри досить стандартні:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Доступ до інтернету зі швидкістю не менше 600 к / сек.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Операційна система & ndash; ХР, Віста, 7 або аналогічна.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Пам'ять на менш 1 Гб.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Оперативна пам'ять & ndash; не менше 1 Гб.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Відеокарта.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Звукова карта.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Мінімальні ігрові навички.

В Eden Eternal online гравці можуть будувати цілі мегаполіси, все залежить тільки від фантазії і бажання. Тут можна розвивати економіку і соціальну сферу, проходити завдання і брати участь у реалізації численних планів. Завдяки цьому, у гравця є можливість здобути повагу майстрів. Якщо ви не готові взяти на себе відповідальність за ціле місто, то можна приєднатися до якого-небудь місту в якості жителя і розвиватися там. Вам доведеться вступити в гільдію, розвиватися самому і допомагати розвиватися іншим.

В Eden Eternal реєстрація необхідна. Вона дасть можливість користуватися всіма бонусами гри. При цьому не варто забувати і про магазин, в якому можна купити, все, що вам необхідно. Сама реєстрація займає зовсім небагато часу, вона проходить на титульній сторінці гри (заповнюються поля з ім'ям, електронною поштою і т.

Крім мирного будівництва є можливість спробувати себе і в іншій кар'єрі & ndash; наприклад, взяти участь у битвах, боях, піти на пошуки скарбу і т. д. На кожному етапі можна прокачувати героя і отримувати за це призи та бонуси. У підсумку, якщо навчитися грамотно поєднувати військові вилазки і мирне існування, то досить швидко зможете побудувати власне місто і розвинути в ньому потужну інфраструктуру.

В Eden Eternal грати онлайн дуже цікаво ще й тому, що відразу в грі можуть грати до декількох тисяч чоловік. Але при цьому в одній гільдії складається тільки 3 десятка гравців. При всьому цьому не варто спокушатися, що якщо сьогодні ви стали переможцем в бою, то завтра вам вдасться зробити те ж саме. Для цього доведеться постійно вдосконалювати свої навички та розробляти все нові і нові стратегії.

Грати в Eden Eternal сподобається гравцям будь-якого віку & ndash; адже тут є, чим зайнятися кожному. Так що & ndash; грайте і удосконалюйтеся.

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more