Закладки

Elite Dangerous

Альтернативні назви: Еліт Дангероус

Ігра Elite Dangerous космічний симулятор.

Покореніе космосу мрія людства, яка не збудеться ще дуже довго. Звичайно, деякі країни відправляють свої кораблі на орбіту Землі, вивчають поверхню Місяця і Марса, за допомогою супутників прогнозують погоду, проводять стеження за сусідами і роблять ще багато інших операцій. Однак це дитячий лепет в порівнянні з тим, що пропонує симулятор космосу гра Elite Dangerous. Розробила її компанія Frontier Developments, довіривши видання Frontier Developments. Вийшла вона ще взимку 2014 року, а останнє оновлення було навесні 2017 року. Також вона є черговою серією Elite, але значно просунулася в плані технологій.

Начіная грати в гру Elite Dangerous, досвідчений геймер помітить багато спільного з попередніми версіями. Найголовніше, що збереглося, це можливість борознити обширні території. При цьому розробники вирішили не прив'язувати гравця до таких умовностей, як вибір професії. Власне, хоча вони тут і передбачені, але мають досить умовний характер. У будь-який момент можна переналаштувати корабель і зайнятися невластивим обраної ролі справою, якщо в даній ситуації це вигідніше.

Через терни вглиб галактік

После того, як бажання скачати Elite Dangerous втілилося, новачок отримує корабель і 1000 грошових одиниць кредитів. Це єдине, що необхідно для початку кар'єри:

  • Торговца
  • Пірата
  • Ісследователя
  • Охотніка за головамі

Но, як уже говорилося, будучи піратом і побачивши пошкоджений чужий корабель, не обов'язково його добивати і грабувати. Можна допомогти відновити його функції, поділитися провіантом і паливом, заручившись натомість його підтримкою. Це дозволяє не думати постійно про свою роль, а просто діяти за обставинами, насолоджуючись ігровим процесом.

В відкритому світі присутні близько 400 млрд. зоряних систем, так що розгулятися буде де. Незліченна кількість планет унікальні природою і ресурсами. Досліджуючи їх, ви можете знайти величезні поклади корисних копалин і почати їх видобуток. Сутичка з конкурентами неминуча. Хоча простори великі, але второваних шляхів не настільки багато, а тим більше вивчених планет, на які злітаються бажаючі поживитися. Всі ваші дії мають наслідки. Наприклад, займаючись успішно економікою, одного разу станете монополістом і зможете впливати на зовнішній ринок. Те ж стосується політики у кого більше військової могутності, той і править балом.

В Elite Dangerous грати можна, вибравши один з 3-х режимів:

  • Массовий онлайн;
  • Кооператівний група гравців об'єднується для маніпуляцій за межами онлайн світу;
  • Одіночний немає прямого зв'язку з іншими геймерами.

Еще можна вибрати одну з галактичних сил і присягнути їй на вірність. Чим вище ваш статус, тим більше ви самі можете впливати на її рішення. Верхівка влади періодично видає завдання на кого напасти, кого розорити, з ким почати переговори і так далі. Підкоряючись і виконуючи вимоги, гравець натомість отримує цінні ігрові бонуси.

В Elite Dangerous кожного чекають постійні пригоди і безмежний вибір дій. Гравці самі контролюють те, що відбувається навколо них, впливають в міру своїх сил, професії і рангу. Тут всім знайдеться місце торговцям, дослідникам, політикам, військовим, вільним найманцям, піратам і іншим професіям. Розвивайте свої кораблі, наділяючи їх новими функціями і здібностями. Оснащуйте зброєю, адже навіть мирному торговцю іноді потрібно захищатися. Шукайте союзників і укладайте мирні договору, розв'язуйте війни і виступайте парламентарем.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more