Закладки

Empire Universe 2

Альтернативні назви: Empire Universe 2

Гра Empire Universe 2 створена на основі браузера масштабної онлайн-ігри, де ви зможете вибрати свій власний шлях у галактиці. Ви будете здатні вибирати з 9 різних рас зі своїми унікальними особливостями & nbsp; і статистикою стартових місць на галактичної карті в гра Empire Universe ІІ . Зберіть 10 різних ресурсів за допомогою видобутку астероїдів і уламків, налаштуйте 21 різні шасі космічного корабля з більш ніж 66 компонентами, - це дозволить вам мати багато можливостей для експериментів. З 146 різними технологіями для дослідження ця гра не може бути виграна або програна. Існує сильний акцент на союзний геймплей в Empire Universe 2 online , і тому вам слід приєднатися до однієї з багатьох імперій або створити свою власну. Використовуйте свої військові кораблі для боротьби в реальному часі, битви проти сотень гравців протилежної команди і військ, щоб виступати в якості останньої лінії оборони, коли всі ваші кораблі будуть знищені в Empire Universe [2 ] 2 online .

Ви можете стати вченим, піратом, воїном, торговцем і мисливцем за головами в гра Empire Universe 2. З більш ніж 120 000 планет в 10000 секторах в грі вистачить місця для всіх!

Перед тим, як грати в Empire Universe 2, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає таким системним вимогам, як: частота процесора - 2ГГц ; ОЗУ -1ГБ; Відеокарта - 128 МБ. & nbsp; Реєстрація в грі Empire Universe ІІ не займе у вас багато часу і не викличе складнощів:

1.                   На головній сторінці виберете пункт & laquo; реєстрація & raquo ;;

2.                   Введіть ім'я;

3.                   Введіть діючий e-mail;

4.                   Введіть безпечний пароль;

5.                   Вибрати пункт & laquo; реєстрація & raquo ;, і Empire Universe 2 реєстрація закінчена.

У гри є характерні особливості. Це гра, яка має перший у світі 3D просторі графічний движок, який використовується JavaScript. Грі Empire Universe ІІ пропонує битви в режимі реального часу, а також інтерактивні звіти битв, 10 різних ресурсів, 21 різних шасі космічного корабля , 146 технологій. Космічні кораблі Empire Universe 2 online можливо повністю зібрати з 66 різних компонентів. Вже побудовані космічні кораблі можна реконструювати або модернізувати - командири впливають на міцність флоту. Сильний акцент гра Empire Universe 2 зроблений на союзи з метою сприяння. Вирівнювання (нейтральний, дослідник, воїн, пірат, торговець, мисливець за головами) гравця засноване на його стилі гри в Empire Universe 2 online .

Гравці можуть бути згруповані в імперіях, можна організовувати боротьбу кампаній, планети можуть бути завойовані.

Ви будете в Empire Universe 2 грати і зрозумієте, що протягом перших 30 днів ви можете створити вашу планету, почати дослідження, роздобути ресурси і т. д. У цей час ваша планета буде повністю захищена, проте ваші флоти можуть бути атаковані. Після 30 днів, захист Empire Universe 2 online закінчиться, незалежно від того, скільки у вас очок.

Гра Empire Universe 2 дасть вам можливість бомбардувати кораблі на поверхні планети, які можуть піддаватися нападам з боку орбітальних кораблів. Кораблі на планеті називають обгрунтованими і включають ремонт суден, відновлення кораблів, суден.

Гра Empire Universe ІІ надасть вам різноманітність націй. Наприклад, Джамозоіди - нація, яка жила в симбіозі з собою і своїм світом. Це було показано через емблему, яка відображала походження і єдність народу в гра Empire Universe ІІ . Веганіанци є пам'ятником виду волі. Їх метаболізм істотно відрізняється від інших порід Empire Universe 2 online . Відомо, що Люди повинні були адаптуватися до різних кліматичних умов в процесі їх еволюції. Для цієї мети люди були організовані в тривіальні асоціації Empire Universe 2 online .

& nbsp;

Про інших націях ви зможете дізнатися докладніше, граючи в Empire Universe 2 online !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more