Закладки

Enlisted

Альтернативні назви: Енлістед

Ігра Enlisted Друга світова не вщухає.

Хотя на військову тематику створено досить багато ігрових продуктів, вона як і раніше не дає спокою розробникам. Кожен плекає мрію створити щось таке, що радикальним чином буде відрізнятися від конкурентів. Однією з таких спроб стала гра Enlisted розрахований на багато користувачів клієнтський шутер, в якому обігрується реальні епізоди Другої світової війни.

Автор проекту латвійська компанія Darkflow Software, яка б привернути увагу до свого дітища досить нетрадиційним способом. У Enlisted поряд з іншими місіями є жартівливий першоквітневий режим, коли солдати воюють в одних трусах, озброєні поряд зі звичайною зброєю столовими приборами, а захистом їм служать сковорідки, друшляки, вафельниці. Ідея дуже сподобалася гравцям, і на їх прохання вийшла окремим продуктом під назвою Cuisine Royale.

Не вважаючи гумористичного відступу, в іншому бажаючі Enlisted скачати, отримають серйозний, виважений і продуманий сценарій великої війни. Як кажуть самі розробники, вони хотіли піти від класичного варіанта місій і поєдинків, коли групи учасників б'ються між собою за певну нагороду, що більше нагадує спортивне змагання, ніж реальну стратегію.

Об родзинки ігрового процесу.

Впрочем, повністю позбавити гравців можливості помірятися силами автори не тільки не хотіли, але і не змогли б. А ось підняти це на новий рівень і стало основним завданням. Почавши в Enlisted грати, ви зможете створювати власні загони і відправляти їх на завдання, особисто розробляючи план його виконання. Кожен солдат реальна особа, а тому завжди присутній людський фактор. Вибравши місію, продумайте стратегію і розподіліть доручення:

  • Занять позицію і закріпитися на місцевості;
  • Сдержівать противника до останнього;
  • Обеспечіть свого загону прохід;
  • Взорвать міст;
  • Унічтожіть бронетехніку і т. д.

Вначале належить скачати гру Enlisted на ПС (інші платформи поки не передбачені), і тільки після цього освоюватися в віртуальному просторі.

Во час роботи над проектом автори вирішили надати геймерам можливість діяти як від першого, так і від третьої особи. Але пізніше подумали, що вид стороннього спостерігача більш легкий, адже дозволяє оцінити ситуацію з різних ракурсів, що недоступно в реальному світі. Оскільки ставка робиться на реалістичність, то вид від третьої особи вирішено прибрати зовсім, дозволивши учасникам відчути всі ті емоції солдата, затиснутого в окопі, коли на нього повзе гігантський танк.

Іграть в гру Enlisted можна в складі загону до 20-ти чоловік, а одночасно на поле бою іноді присутній до 150 учасників. Таке обмеження не випадково, адже чим більше воїнів присутній на майданчику, тим серйозніше вимоги до деталізації і можливостям комп'ютера. Повертаючись до питання реалістичності, варто сказати, що сили сторін не обов'язково повинні бити рівними, адже в реальності цього немає. Іноді ворог значно перевершує вас, але операцію ніхто не відміняв. Зате є вибір стояти до останнього солдата або до успішного виконання місії.

Еще одна особливість іграшки Enlisted iPlayer в тому, що тут є унікальним не тільки кожен солдат, а й зброю з його історією, недоліками і мітками. Бойовий арсенал досить великий, так що є легке персональне зброю і техніку усіх калібрів. Вже на момент анонса гра Енлістед завоювала симпатії звичайних гравців і професіоналів. Залишилося створити власну думку, включившись в ігровий процес.

 

Enlisted