Закладки

Epic Age

Альтернативні назви:

Epic Age гра для мобільних платформ у жанрі стратегія реального часу. Неймовірно деталізована графіка, яку вкрай рідко можна зустріти в іграх для мобільних платформ, не залишить байдужим жодного гравця. Музика та озвучка персонажів змушує поринути в атмосферу цієї чудової гри.

Пройдіть навчання перед тим, як почати грати. Усі гравці розпочинають гру в рівних умовах. У грі неможливо купити за гроші ресурси чи війська, які дозволять отримати перевагу над іншими гравцями. Тільки ваш талант полководця і те, наскільки грамотно ви зумієте розпорядитися здобутими ресурсами, вирішує, яких успіхів ви досягнете в цій грі.

Вам точно сподобається грати в Epic Age, якщо ви любите стратегії.

Тут вам потрібно:

  • Будувати та розширювати своє поселення
  • Рекрутувати і тренувати воїнів для вашої армії
  • Дослідити величезний відкритий світ у пошуках ресурсів
  • Застосовувати різні варіанти військової стратегії та тактики на полі бою під час боїв

Тепер про все це докладніше.

Отримайте під своє командування невелике укріплене селище і перетворите його з часом місто з потужною армією, міцними стінами та чудово збудованою лінією оборони.

Захоплюйте та контролюйте більше земель, щоб мати більше грошей для утримання та озброєння армії.

Дослідіть світ навколо вашого поселення і дізнайтеся, де розташовані найбільш цінні ресурси, які насамперед потрібно отримати під свій контроль.

Завербуйте героїв, які стануть ватажками ваших військ. Їх у грі неймовірно багато, більше 100 і у кожного з них свої унікальні здібності, які можуть дати вашій армії серйозну перевагу під час битви.

Знайди неймовірні чудеса світу по всьому світу. Захоплюйте міста та будівлі всюди, куди зможуть дійти ваші воїни.

Вступіть у протиборство з могутніми цивілізаціями, наприклад, як єгиптяни та перси.

Знайди союзників серед гравців з усього світу. Спільно оточуйте супротивника, щоб перерізати шляхи постачання, не дати можливості підвести підкріплення і таким чином перемагайте над сильнішим ворогом.

Створіть гільдію або приєднуйтесь до існуючої. Будуйте дипломатичні відносини із дружніми гравцями. Дипломатія іноді здатна на більше, ніж найсильніша армія.

Тренуйте ваших воїнів навчаючи їх новим навичкам, які зроблять їх по-справжньому грізною силою на полі бою.

Отримуйте щоденні та щотижневі нагороди за вхід у гру. Вирішуйте самі провести у грі цілий день або лише кілька хвилин.

У внутрішньоігровому магазині купуйте прикраси для вашого міста за ігрову валюту або реальні гроші, якщо бажаєте матеріально віддячити розробникам.

Не забувайте перевіряти оновлення, адже у грі часто з'являються нові герої, локації на карті та ще більше можливостей на полі бою.

Epic Age скачати безкоштовно на Android ви можете, якщо перейдете за посиланням на даній сторінці.

Почніть грати зараз і станьте найсильнішим полководцем у суворому світі, де всі герої мають рівні можливості!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more