Закладки

European War 7: Medieval

Альтернативні назви:

European War 7: Medieval покрокова стратегія для мобільних пристроїв. У грі хороша графіка, якісне озвучення та не нав'язлива музика.

Дії гри відбуваються в період середньовіччя. Ваше завдання вибороти Європейський континент.

Перед початком буде можливість вибрати одну з фракцій:

  • Вікінги
  • Бритти
  • Франки
  • Священна Римська імперія

У кожної з фракцій свої види військ, сильні та слабкі сторони. Перш ніж вибрати, читайте опис.

У грі більше сотні різних кампаній. Багато битв взято з реальної історії Європи. Ви зможете побачити як все відбувалося і навіть взяти участь, вибравши одну зі сторін у протистоянні.

Гра покрокова. Під час бою і при просуванні картою ви, і противники ходите по черзі. За один раз кожен загін може просунутися на певну кількість шестикутних клітин. Як далеко можна пройти, залежить від рельєфу місцевості та наявності рослинності.

Навчиться взаємодіяти з інтерфейсом буде легко, завдяки підказкам на початку гри підготовленими розробниками.

У кожної з фракцій свої генерали. Це особистості, що реально існували, багато з яких згадуються на сторінках підручників історії. Кожен із них має в арсеналі унікальні навички, які стануть у пригоді на полі бою.

Для досягнення поставлених завдань вам буде необхідно:

  1. Подбати про видобуток достатньої кількості ресурсів
  2. Створити численну і добре озброєну армію
  3. Розвивати технології, щоб отримати зброю, що перевищує те, що є у ворога
  4. Укладати союзи, щоб полегшити собі завдання і не протистояти сильному супернику поодинці

Виконання пунктів з цього списку наблизить вашу перемогу.

Крім основних завдань тут на вас чекає ще багато цікавого. Наприклад, пошук великих скарбів. Виявлення таких багатств допоможе надовго вирішити проблему із постачанням армії.

Важливо не тільки які мечі або шаблі використовують ваші бійці, а й наявність техніки. Будуйте драккари вікінгів, потужні артилерійські гармати та багато іншої військової техніки та кораблів. Можливо, саме це принесе перемогу.

Під час планування битви враховуйте рельєф місцевості та рослинність. Намагайтеся зробити те щоб загони противника билися у несприятливих їм умовах. Таким чином, можна розгромити навіть більш численну армію.

Не всі види військ однаково сильні. Окрім звичайних бійців присутні легендарні загони. В основному це лицарські ордени. Вони значно перевершують за характеристиками звичайних воїнів і здатні вплинути на результат бою.

Грати в European War 7: Medieval можна щодня протягом тривалого часу і це не набридне, оскільки це одна з кращих покрокових стратегій доступних на мобільних пристроях.

European War 7: Medieval скачати безкоштовно на Android ви можете, виконавши перехід за посиланням на даній сторінці.

Встановіть гру та починайте грати прямо зараз, щоб підкорити всі країни середньовічної Європи та самостійно керувати континентом!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more