Закладки

Factory Town Idle

Альтернативні назви:

Factory Town Idle містобудівний симулятор з елементами економічної стратегії. Гра доступна на ПК. На сьогоднішній день Factory Town Idle вже стала класикою, але незважаючи на це графіка тут гарна, а можна грати навіть на комп'ютерах з невисокою продуктивністю. Озвучкою займалися майстри, над музичним заповненням працював композитор Кларк Абуд.

В Factory Town Idle ви займетеся будівництвом мегаполісу. Додаткові складності створює те, що кошти для цього гравцям доведеться заробляти самостійно.

На початку вам допоможуть розібратися в управлінні підказки від творців гри.

Далі гравців чекає багато роботи:

  • Будуйте нові будинки, фабрики та майстерні
  • Подбайте про логістику, прокладіть дороги
  • Виробляйте вироби для продажу та займайтеся торгівлею
  • Розподіляйте ресурси між різними проектами
  • Автоматизуйте виробництво
  • Прикрасьте місто арт-об'єктами, встановіть лави та зробіть вулиці зручними для населення
  • Обмінюйте непотрібні вироби на потрібне в інших містах
  • Вирощуйте сільгосппродукцію
  • Розблокуйте нові території

У цьому списку перераховані деякі види діяльності, якими ви займетеся, коли гратимете у Factory Town Idle.

Почнете ви з невеликим селищем яке доклавши зусиль можна перетворити на місто мрії.

У міру гри завдань ставатиме більше, а їх складність зросте. Впорається з цією проблемою допоможе автоматизація деяких процесів. Таким чином у вас буде можливість сконцентрувати свою увагу на найважливіших сторонах розвитку міста.

Вивчення нових технологій дозволить виконувати роботи швидше та не приділяти їм увагу надалі.

Для того, щоб зрозуміти потреби поселення в даний момент, ви можете переглядати докладну статистику. Завдяки цьому нескладно розпланувати наступні кроки розвитку

Продукцію, що виробляється на ваших заводах і фабриках, можна збувати в сусідніх містах. Ціни різняться, не варто поспішати, і ви знайдете найбільш щедрих покупців. Якщо шукаєте ресурси, витративши час, можна знайти кращі цінові пропозиції.

Під час розширення міста ви приєднаєте багато нових територій, що відрізняються один від одного. У кожного з біомів свій унікальний клімат та мешканці. Це приносить у Factory Town Idle ПК різноманітність та розширює асортимент виробленої продукції.

Розробники не закинули проект відразу після виходу. Крім базової гри є безліч доповнень з ще цікавішими завданнями.

Перед тим як розпочинати гру необхідно Factory Town Idle скачати та встановити, після чого можна буде захоплююче проводити час навіть якщо ваш комп'ютер буде офлайн.

Factory Town Idle безкоштовно скачати можна тільки у вигляді пробної версії. Придбати гру якщо вона вам сподобається можна на порталі Steam або відвідавши сайт розробників, там буде можливість додати в ігротеку весь додатковий контент.

Почніть грати прямо зараз, щоб побудувати місто мрії та зробити щасливими всіх його мешканців!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more