Закладки

Fallout 2

Альтернативні назви: Fallout 2

Fallout 2 - рольова відеогра. Гра Fallout 2 є культовою, грою в якій розробникам вдалося втілити з'єднання кращих якостей для вдалої гри, що б її визнали фанати. Перед Вами справді велика іграшка. Американську частину нашої планети, вона порадувала своїм виходом вже в далекому 1998 році. А ось величезне російське держава в не такому далекому 2008 році. Тут порушена тема сюжету, в дійсності, яка не може бути не цікавою. Дії відбуваються через 80 років після подій першої частини гри Fallout.

Можете приступати і завантажити Fallout 2 відвідавши офіційний сайт гри. Але ось вважаємо за потрібне повідомити Вам, що для кращої впевненості в ігровому процесі, Вам необхідно дочитати даний огляд і також переглянути відео - огляди.

Ви головний Fallout 2 персонаж - Вибраний. А обрані Ви для виходу в світ у пошуках довоєнної техніки ГЕКК. Зверніть на світ в якому Ви знаходитесь. Адже це світ пережив ядерну війну, світ, який перетворився в одну суцільну пустелю. Це далекий +2241 рік. Ваш селище не один, який об'єднує людей, що вижили.

Обраний повинен виконувати Fallout 2 квести - завдання, які будуть виникати перед ним, або хто - то буде їх йому видавати.

Асортимент Fallout 2 зброю представлений величезний. З таким запасом немає варіантів для ураження. І не думайте що все так просто. Ви будите боротися не тільки проти людей, а й проти мутованих примірників, які відносяться незрозуміло, толі до людей, толі до тварин: Ванамінго, гулі, щури, супермутанти, кігті смерті, гекони, гиганские мурахи, радскорпіони, браміни, хижі рослини і богомоли .

Битися будите власними силами проти автоматизованих комп'ютерних супротивників, без допомоги товаришів, оскільки гра передбачена тільки як поодинока.

Крім Вас є ще й такі персонажі:

• Сулик;

• Вик;

• Кессі;

• Маркус;

• Майрон;

• Скайнет;

• Джанет Лінетт;

• Танди;

• Гарольд;

• Френк Хорріган;

• Горіс;

• Ленні.

Сулик - має зв'язок з духами, приєднується до Вибраного. Представник дикунів.

Вик - торгує в місті Кламант.

Кессі - володіє баром за межами Сховища.

Маркус - шериф в Броккен Хіллс. Представник супермутантів.

Майрон - не боєць, а медик геній.

Скайнет - охоронець військової бази. Створений на основі людського мозку, штучний інтілект.

Джанет Лінетт - головний в місті Притулок.

Танди - президент НКР.

Гарольд - представник Гулей.

Френк Хорріган - головний супротивник, супермутанта.

Горіс - кіготь смерті - альбінос, дослідник.

Ленні - гуль - доктор.

Гра Фоллаут 2 не який складності в проходження не представляє, головне будьте уважні. Займе вона у Вас багато часу. але от якщо Ви ознайомитеся з хитрощами, то пройдете і швидко.

Графіка гри поліпшена, але все одно не стільки уваги було приділено, як першої частини. Але відчути всю красу розвиваються подій Ви зможете. Особливо коли доповнена відмінним звуковим супроводом.

Гру Фоллаут 2 скачати Ви завжди встигнете. Головне зважиться піти на смерть заради своїх вижили товаришів у притулок. Все у ваших руках. Хорошої гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more