Закладки

Fallout 3

Альтернативні назви: Fallout 3

Fallout 3 - комп'ютерна гра в жанрі Action і RPG. Гра Fallout 3 є третьою частиною серії ігор Fallout. Представлена ​​як продовження другої гри Fallout 2. Тільки події розвиваються після закінчення ще 36 років, у результаті в 2277. Перед Вами представлений світ, якщо Ви ще не знайомі з даною культової серією ігор, після подій ядерної війни. Світ відновлюється після війни. Перед Вами практично пустеля, з деякими притулками, які приховують врятувалися людей. А ще деякі люди постраждали і мутували. Зігравши, Ви зрозумієте, що не дарма гра має безліч фанатів і є культовою.

Перед тим як Fallout 3 скачати, радимо Вам бути уважними і прочитати цей огляд, а також не випустити з уваги представлені в мережі інтернет Fallout 3 відео. І потім в скільки незабаром можете гру Фоллаут 3 скачати, відвідавши офіційний сайт.

Ви - Самотній мандрівник - головний герой. Оскільки розробники передбачили лише одиночний режим, то грати Ви будите самі по собі, без підтримки.

У грі Fallout 3 зброя, як і в попередніх частинах, представлено у величезному асортименті: холодне, легке, важке, енергооружіе, вибухівка і мабуть найактуальніше і завжди при Вас - без зброї, а точніше рукопашний бій.

Гру починаєте з самого народження Вашої героя. Ви його повністю створюєте, але от розвиток навичок не у Вашій влади. А вже коли він буде під Вашим керівництвом Ви можете внести свої зміни. Так ось, мабуть, і найголовніше у виграші гри це розвиток навичок Вашого персонажа:

• Бартер;

• Важка зброя;

• Енергооружіе;

• Вибухівка;

• Злом;

• Медицина;

• Холодна зброя;

• Ремонт;

• Наука;

• Легке зброю;

• Скритність;

• Красномовство;

• Без зброї.

Бартер - управляється харизмою. Необхідний для впливу на вартість при купівлі або продажу.

Важка зброя - витривалість - керуючий атрибут. Ефективність користуванням даними зброєю.

Енергооружіе - атрибут - сприйняття. Ефект при використання зброї.

Вибухівка - також сприйняття. Залежить ефект від даної зброї.

Злом - управляється сприйняттям. Залежить який складності замки зможе відкрити.

Медицина - управляється інтелектом. Залежать окуляри здоров'я.

Холодна зброя - атрибут-сила. Ефективність холодної зброї.

Ремонт - інтелект. Дозволяє тримати броню і зброю в порядку.

Наука - інтелект. Необхідний для злому комп'ютерів.

Легке зброя - управляється спритністю. Ефективність використання даної зброї.

Скритність - спритність. Уміння залишатися непоміченим.

Красномовство - харизма. Уміння впливати на співрозмовника.

Без зброї - витривалість. Для бійок без зброї.

Також Ви надалі можете вибрати костюм, от тільки не в кожному є Fallout 3 броня.

Як у будь-якій грі, головне з досягнення головної мети, пройти Fallout 3 квести. А Ви вибралися з Притулку з метою пошуків батька, який також вибрався і довгий час не з'являвся назад.

Якість гри, що полягає в геймплеї, графіку і звуках, має досить високий рівень. Приємно знаходиться в обстановці близькою до реальності.

Гра Фоллаут 3 чекає свого героя.

Вдалої гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more