Закладки

Fallout: Revival Online

Альтернативні назви: Fallout: Revival Online

Fallout: Revival Online - браузерна з містичним жанром, постапокаліптичної тематикою. Якщо Ви вже не в перший сіли грати в комп'ютерні ігри, то ви обов'язково повинні бути вже знайомі з всесвітньо відомої грою - Fallout. Виробники її вдосконалили, зробила цікаве продовження боїв для фанатів - Fallout: Revival Online, не дарма перекладається «відродження».

Гра Fallout: Revival Online легка у використання, тому грати в неї можна не тільки на комп'ютері, але і на телефоні. Оскільки все так, для хорошої гри не передбачається наворочені системні вимоги. Досить мати тільки:

• середні параметри обладнання;

• браузер;

• підключення до мережі інтернет.

Fallout: Revival Online реєстрація також не надасть Вам багато мороки. Досить таки швидко Ви зможете оформиться в ігровому процесі гри Fallout: Revival Online. Радимо перевіряти правильність наданих Вами особистих даних, наприклад пошта. На неї Вам будуть надсилатися оновлення і вся важлива інформація по грі.

Приступимо:

1. відвідайте офіційний сайт гри Fallout: Revival Online;

2. виберіть розділ - зареєструватися;

3. введіть логін;

4. виберіть підлогу, який Вам відповідає;

5. впишіть адресу Вашої діючої електронної пошти;

6. придумайте і запишіть пароль, що складається не менше ніж з шести символів, радимо його більше ніде не застосовувати;

7. натиснути на пункт - реєстрація.

І тут Ви потрапляєте в ще не до кінця забуте місто Water City - єдиний вцілілий після катастрофи, яка все таки трапилася. Грати в онлайн гру Fallout: Revival Online треба досить обережно. Оскільки протягом всієї гри небезпеки можна чекати не тільки від різних монстрів, але і від таких же жителів, як Ви. Світ переповнений вижили, наляканими істотами, у яких немає нічого для виживання. Вони повстають один проти одного заради виживання - починається війна. І Ви її учасник.

У Fallout: Revival Online грати Ви будите займаючи професія, яку побажаєте. Оскільки можливість вибрати клас або расу тут не мається. Ваше життя, зароблені гроші залежать від вибору професії, втім, як і в реальному житті. Ви можете бути: роботяга, Поваром, Ковалем, Фармацевтом, Агресивним бійцем, Дослідником або Спостерігачем. Місто вже відновлений після ядерного вибуху, тому тут є будинки житлові і ринки, де можна придбати все необхідне.

Мабуть, гра Fallout: Revival Online може порадувати Вас наявністю всього для комфортного життя:

• приватні будиночки;

• магазини;

• ринок;

• банк;

• мисливське лігво;

• арена;

• і навіть стриптиз бар.

У гру можна грати Fallout: Revival Online безкоштовно, але при цьому все таки деякі необхідні елементи для життя Вам доведеться купувати за реальні гроші.

Графіка, досить таки, хороша для містики і підходяща музичний супровід.

Ви вже зважилися зіграти? Відчути себе істотою, оскільки будите одягнені в специфічний спеціальний костюм, в якому хоч видно відмінність між чоловіком і жінкою.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more