Закладки

FantasyRama

Альтернативні назви: Фентазі Рама
Вони в очікування, коли з'явиться той, завдяки якому їх світ розквітне, в них знову з'явиться радість, і ні коли не буде смутку. повторіть раніше вказаний пароль, і не забудьте його, адже він ще знадобиться для входу в систему гри;

Тут стандартний процес - постійний полив, добриво, схрещування, збір врожаю і звичайно ж різні грошові функції. І в підсумку велике дерево постійно цвіте, запаси багатства ломляться від кількості отриманих Вашим працею місячних кристалів, і магія не перестає мешкати в цьому містичному світі, в кожному з його мешканців. Зате Ви будете відчувати тільки позитивні почуття, які виходять від ельфів, від фей і взагалі від чудових істот цієї планети.

На екрані перед Вами будуть представлені всі необхідні функції, в разі чого скрізь є підказки. Ця гра не потребує такому серйозному підході, як інші ігри, тут можна розслабиться і насолоджуватися атмосферою.

FantasyRama онлайн заманює своєю приємною і якісною графікою, яскравими персонажами і оточенням, приємною, мелодійною мелодією на задньому плані.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more