Закладки

Farm Manager 2021

Альтернативні назви:

Farm Manager 2021 одна з найкращих ігор жанру. Неймовірно реалістична графіка допоможе поринути в ігрову атмосферу та відчути себе справжнім фермером. У грі красиві пейзажі, на які точно варто поглянути.

На початку гри як це заведено в іграх даного жанру ви отримуєте у спадок невелику ферму, справи, у якої йдуть не найкращим чином. Ваша ферма буде не найприємнішим видовищем. Дах комори зруйнований, схили сараї. Скрізь сміття, і сіно, що згнило наполовину. Прийде засукати рукави і взятися за прибирання, але воно того варте.

Ваші можливості у грі дуже різноманітні. Ви зможете:

 1. Стиснути дерева
 2. Займатися видобутком ресурсів
 3. Будувати фабрики та заводи
 4. Наймати працівників та зводити будинки для них

Ось скорочений список справ, які чекають на вас.

Розробники приділили велику увагу деталям, це відчувається у всьому.

При наймі працівників постійних та сезонних, подбайте про приміщення, де вони житимуть. Ви визначаєте зарплату робітників та тривалість робочого дня. Надсилаєте їх на навчання для підвищення кваліфікації або звільняєте. Пам'ятайте, що робітники потребують відпочинку. Невдоволений працівник може самовільно залишити робоче місце або навіть завдати шкоди підприємству.

При розведенні худоби слід контролювати здоров'я тварин. Для цього необхідно побудувати ветеринарну станцію.

До розведення доступно досить багато живності:

 • Бджоли
 • Кози
 • Кури
 • Індейки
 • Качки
 • Гусі
 • Корови
 • Риба
 • Дикі свині та перепела

Це ще далеко не повний список, до розведення доступні навіть страуси.

Будівництво будівель, а особливо заводів, вимагає врахувати чи достатня ємність електромережі для такого розширення, може знадобитися дорога модернізація. Будівлі не можна пересувати, все як у житті.

Машини для роботи на полях можна купувати та продавати. Якщо коштів у ферми поки що не багато можливо варто придбати уживану техніку, у неї менший ресурс, але вартість значно нижча. Щоб техніка функціонувала без перебоїв дуже бажано побудувати гараж і найняти хорошого механіка.

Обробку полів можна автоматизувати, призначивши робітників відповідальних за це. У грі неймовірна кількість видів рослин. Деякі з рослин краще садити у теплицях, адже гра дуже реалістична. Пори року тут змінюються. Негода може згубно впливати на посіви, якщо пройдуть сильні зливи або град. Попадання блискавки викликає пожежу, але не хвилюйтеся, пожежники прийдуть на допомогу вам у цьому випадку.

Щоб вивезти з ферми всі вироблені товари знадобиться центр логістики та транспорт.

Грати в Farm Manager 2021 буде цікаво навіть через час. У міру розвитку складність завдань також зростатиме. Зайнятися буде чим завжди, навіть коли ваша ферма розростеться і стане величезним підприємством.

Farm Manager 2021 скачати безкоштовно не вийде, про що ми дуже шкодуємо так як гра заслуговує на увагу. Але не варто засмучуватися, гру можна придбати на ігровому майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз, ферма потребує допомоги та мудрого керівника!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more