Закладки

Farming Simulator 17

Альтернативні назви: Farming Simulator 2017, FS 17

Farming Simulator 17 - фермерство як мистецтво

Продовження нашого давно улюбленого Farming Simulator для ПК. Farming Simulator 17 все ще є найбільш реалістичним з можливих. Кожне оновлення розробники додають місця та обладнання. Адже наука та техніка не стоїть на місці. Щороку з’являються нові агрегати для сільського господарства. А фермерством можна займатися практично в будь-якій точці світу. І вам, як фермеру, було б цікаво спробувати свої сили в різних областях і куточках Землі.

Гра

Farming Simulator 17 отримала нові локації та нові типи машин, з'явилися нові виробники, а також гігантські робочі машини. Дещо доступне при покупці гри, але вам потрібно буде придбати більше. Але перш за все.

Особливості гри

На вас чекає нова версія:

  • окрім вже наявних видів культур, є ще соняшник та соя
  • Тепер ви можете додати худобу на свою ферму та розводити корів, овець, курей та свиней
  • Економіка гри була покращена та перероблена, тепер вам потрібно ретельніше продумати свій бюджет та бізнес-стратегію
  • сотні гектарів землі разом з північноамериканськими територіями
  • майже триста одиниць робочого обладнання (детальніше) від сімдесяти п'яти виробників
  • Великий відкритий світ із можливістю грати онлайн з друзями для ще більшої реалістичності

Тепер ви можете перетворити свою невелику ферму в гігантський агрохолдинг і займатися не тільки посівами, а й лісозаготівлею, розведенням великої рогатої худоби, транспортом та логістикою. Ваш успіх залежить від ваших рішень, як і в реальному житті!

Доповнення для Farming Simulator 17 на PC

Є чотири офіційні доповнення для цієї частини, ви можете придбати їх. Ось про них докладніше:

  • Platinum Edition - основне і найбільше розширення. Додає нові землі Південної Америки автентичними ландшафтами та унікальною рослинністю. Нова залізнична мережа для кращого та швидшого транспортування по карті. Нові транспортні засоби та інструменти, а також новий вид культури: цукрова тростина.
  • Big Bud Pack - невелике доповнення. Додає в гру найбільший у світі сільськогосподарський трактор і аномально великі інструменти для нього. Спробуй, як це керувати таким монстром. На додаток до цього є 12 нових інструментів.
  • Kuhn - ще одне невелике розширення додає в гру сільськогосподарську техніку Kuhn (культиватори, розкидувачі добрив, сівалки, сівалки, косарки тощо.).
  • ROPA - також невелике доповнення до гри додасть техніку ROPA (бурякозбиральний комбайн, навантажувач/розвантажувач, картоплеочисник, транспортний причіп).


Яке з доповнень поставити, вирішувати вам. Якщо видання Platinum, очевидно, варте ваших грошей, решта повинні дізнатися та перевірити, чи потрібні вони вам. Тому що вони специфічні і не кожен з них додає в гру щось нове.

Game Farming Simulator 17 - реалізм у найкращому вигляді!

Мільйони онлайн-фермерів у всьому світі роками віддають перевагу FS 17 через його схожість із реальним світом. Адже техніка, території, робочі процеси прямо відповідають дійсності. Кожен працівник ферми це пережив і може підтвердити, що все як у реальному житті. Щоб виростити пшеницю, потрібно купити насіння, посадити, удобрити і виростити. Потім акуратно зберіть їх зернозбиральним комбайном, зсипте в трактор і відвезіть на склад. Далі, щоб заробити, їх потрібно продати і при цьому отримати прибуток з урахуванням витрат. І це якраз річ про пшеницю. А ще в грі є велика кількість сільськогосподарських культур, які ви можете вирощувати і заробляти на них гроші. Іншими словами, ви будете не тільки фермером, а й підприємцем і бізнесменом. Пориньте у світ Farming Simulator 17 на ПК.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more