Закладки

Симулятор ферми 22

Альтернативні назви: Farm Sim 22, Farming Simulator 2022

Сучасне продовження легендарної ферми через 3 роки

Гра Farming Simulator 22 на комп'ютер/ноутбук від індустрії stoics GIANTS Software. Ми знову задоволені оновленням з новими ігровими функціями та механікою. Хоча версія має серійний номер 22, гра була випущена в 2021 році і з тих пір залишається лідером серед усіх частин серії. Найвища оцінка від критиків і гравців - понад 90% тих, хто грав у неї, дуже позитивно оцінили її на платформі Steam. У дні пік у грі одночасно було до

людей, що багато для нішевої гри. Нижче наведено пояснення, чому FS 22 подобається всім без винятку.

Особливості Farming Simulator 22 на ПК

Розробники симулятора завжди намагалися порадувати своїх шанувальників новим функціоналом з кожною новою частиною. Кожна наступна частина наповнена новими функціями, культурами, обладнанням та інструментами. Наприклад, попередня версія отримала великий стрибок у графіці та продуктивності. Також була додана можливість розводити коней. Що принесла нам остання частина гри:

 • a редактор персонажів, в якому можна створити унікального фермера-підприємця;
 • нові реалістичні локації в Америці та Європі;
 • здатність вирощувати виноградники, оливкові гаї та бавовник, серед інших культур, яких у грі більше 20;
 • нові види землеробства - мульчування (для підвищення врожайності) та підбір каменю (для розчищення території);
 • виробничих ланцюжків, що дозволить оптимізувати процес отримання прибутку
 • Календар врожаю для зручності молодого фермера
 • покращений ШІ для автоматизації процесів

Farming Simulator 22 DLC - нові доповнення для всіх

 1. Year 1 Season Pass — це набір основних ігрових доповнень на цілий рік, які будуть додані в майбутньому. Ви платите лише один раз. DLC, які вже включені до нього: Antonio Carraro Pack, Kubota Pack, Pack 3, Expansion. Усі доповнення, які будуть випущені до кінця року, ви отримаєте автоматично. Це працює як абонемент.
 2. Kubota Pack - ви додасте одинадцять нових транспортних засобів та інструментів від транснаціональної корпорації, яка виникла в Осаці, Японія 130 років тому.
 3. AGI Pack - новобудови та зерноперевантажувальне обладнання від AGI, провідного виробника портативного та стаціонарного обладнання для перевантаження, зберігання та кондиціонування зерна.
 4. Precision Farming. Зробіть свою віртуальну ферму більш екологічною та екологічною: безкоштовне доповнення Precision Farming представляє нову ігрову механіку, засновану на реальній технології інтелектуального землеробства. Це включає чотири різні типи ґрунту та відбір проб ґрунту, економічний аналіз та екологічну оцінку для вашої ферми.
 5. CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack - Купуючи CLAAS XERION SADDLE TRAC, ви додаєте до свого сільськогосподарського парку потужний і динамічний трактор від відомого німецького виробника CLAAS.

Це деякі з офіційних доповнень, які вам сподобаються. Є ще неофіційні, створені гравцями і шанувальниками жанру. Встановлюйте їх на свій страх і ризик. Деякі з них можуть покращити графіку, деякі можуть додавати нові карти, деякі можуть додавати нові транспортні засоби. Деякі з них навіть рекомендовані самими розробниками та реалізовані в майбутніх версіях гри.

Farming Simulator 22 PC Download не є безкоштовним. Гра можна придбати на таких платформах, як Steam, Epic Games або на офіційному сайті. Повірте, цей фермерський симулятор вартий своїх грошей - рейтинги та відгуки говорять самі за себе.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more