Закладки

Farming Simulator 14

Альтернативні назви: Фармінг симулятор 14

Ігра Farming Simulator 14 для природжених фермерів.

Сегодня складно когось здивувати таким ігровим напрямком, як ферма. Тема ця, здавалося б, давно обіграна з усіх боків, і нічого нового від неї чекати не доводиться. Але тільки до пори, поки на очі не попадеться Farming Simulator 14, чиєю розробкою займалася GIANTS Software. Більше ніде ви не знайдете таку різноманітність аграрної техніки (14 найменувань), як тут. Всім цим доведеться не тільки навчитися керувати, а й запам'ятати, для чого призначена кожна машина. Тут є трактори, причепи, культиватори, сівалки, комбайни, розпилювачі добрив, косарки, баки для компосту та ще багато всього.

Для початку треба Farming Simulator 14 скачати в телефон або планшет, і уважно пройти навчання. Хоча іграшка поширюється безкоштовно, і прогрес може бути досягнутий без вкладення додаткових капіталів, є і платний контент. Ціни стартують від 90 центів. Також є можливість завантажити Farming Simulator 14 на комп'ютер, і тоді все, що відбувається на великому екрані буде видно в усі деталі. Втім, навіть на невеликому екрані мобільного пристрою ви не відчуєте незручностей, настільки розробником все вдало продумано.

Меню екрану і інші особливості.

Для початку треба запам'ятати, що означають графічні зображення на моніторі. Вони служать для здійснення різних команд і дій, і з ними легко розібратися. Магазин, де продаються і купуються товари, зображений у вигляді кошики у верхньому рядку. Цифри поруч це ваш поточний рахунок. Далі йде відсоток запасу, рівень палива і іконка меню. Справа велика шкала показує швидкість руху машини. Зліва лупа натиснувши на яку, можна побачити карту ферми. У нижньому рядку іконка зображує вид обраної техніки, якої ви зараз керуєте, і натисканням на неї відбувається зміна агрегату. Останніми стоять кнопки дії.

Ігра Farming Simulator 14 приготувала гравцям:

  • Массу задоволення від барвистою 3D графікі
  • Общеніе з іншими ігрокамі
  • Развітіе власної ферми
  • Достіженіе нових висот шляхом наполегливої ​​труда

Каждий пункт має безліч відгалужень. Наприклад, під розвитком господарства мається на увазі робота в полі (посів і збирання різних культур із застосуванням різноманітної техніки), догляд за худобою і машинами, наймання працівників. Але і ці моменти мають безліч дрібних нюансів, розібратися з якими доведеться поступово. Згодом у вас з'являться нові будівлі, де будуть корівники, стодоли, ЖД станції, млини, магазин, заправки та інші зони. Farming Simulator 14 гра максимально близько відтворила реальні умови життя фермера. І нехай врожаї зріють швидше звичайного, події вимагають ретельного підходу і не терплять поспіху.

Чтоби відправити трактор в полі, спочатку треба підвести його до потрібного причеп, простежити, щоб бак був повним пального. Якщо є недолік в паливі, вирушайте на заправну станцію, і тільки потім на поле. Слід навчитися керувати ним, щоб чітко тримати лінію і не врізатися в перешкоди. Також гра Фармінг симулятор 14 дозволяє наймати робітників, і поки вони виконують ваше доручення (сіють, орють, збирають), ви приділяєте увагу інших справах.

В самому початку буде два поля на одному урожай готовий до збору, а на іншому тільки засіяний. Гра ФС 14 пропонує вибрати один з видів зерна: пшеницю, ріпак або кукурудзяні качани. Тут хочеться дати пораду залиште кукурудзу до пори, поки не встанете на ноги, оскільки для її обробки потрібне спеціальне обладнання, а гроші вам поки знадобляться для більш нагальних справ.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more