Закладки

Farming Simulator 2011

Альтернативні назви: Farming Simulator 2011

Гра Farming Simulator 2011 є онлайн симулятором англійською мовою. Дана гра є продовженням відомого симулятора, який встиг прославитися у всьому світі.

Онлайн гру Farming Simulator 2011 завантажити можна на офіційному сайті гри або ж на інших сайтах, які надають дану можливість. Також

Скачати Фармінг Симулятор 2011 можна і на торренте, сайті, який надає можливість безкоштовно завантажувати різні ігри та інші аудіо-, відеофайли.

В онлайн грі Farming Simulator 2011 безкоштовно Ви можете зареєструватися на сайті. Для цього Вам потрібно вказати наступні дані:

1) свій логін.

2) Адреса електронної пошти та пароль.

Також перш, ніж почати гру, Вам надана можливість подивитися на сайті про Farming Simulator 2011 відео. У ньому передані всі особливості гри Farming Simulator 2011, можливо навіть Ви знайдете тут для себе відповіді на запитання.

Слідом за цим, перевірте функціональні можливості свого комп'ютера, чи відповідають його параметри вимогам гри:

1. Intel 2 ГГц - processor.

2. 1 Гб - оперативна пам'ять.

3. 1 Гб - жорсткий диск.

Ігровий клієнт онлайн ігри Farming Simulator 2011 є не безкоштовним, тому для того, щоб почати в Farming Simulator 2011 грати Вам потрібно буде його купити і встановити собі на комп'ютер.

У Фармінг Симулятор 2011 Ви будете займатися різними фермерськими роботами. Вам належить доглядати за тваринами: вирощувати корм для худоби, годувати його, купувати нових тварин, створювати їм максимально комфортні умови.

Крім тваринництва Вам належить вирощувати різні культури, збирати врожаї, а також удобрювати, зорювати і засівати поля. І ще безліч різних функцій Вам належить виконувати як справжньому фермеру.

Ваші тварини будуть приносити Вам дохід, наприклад, корова, дає молоко, кури несуть яйця, з кроликів Ви будете отримувати хутро. Все це Ви зможете потім продати і отримати гроші.

Новинкою в грі Farming Simulator 2011 є мультиплеер. Ваше завдання в Farming Simulator 2011 побудувати свою власну унікальну ферму, яка дозволить Вам з маленької ділянки землі зробити величезну плантацію, заробити багато грошей і стати найголовнішим фермером Farming Simulator 2011.

Гра Фармінг Симулятор 2011 приваблює всіх своїми особливостями:

1) Поділ режиму кар'єри.

2) Можливість багато режиму.

3) Величезний автопарк з різноманітною технікою.

4) Великий вибір культур.

6) Можливе завантаження машин.

Разом Вам буде грати набагато цікавіше.

Подаруйте собі віртуальний відпочинок на своїх плантаціях квітів, різних культур. Уявіть, що Ви перебуваєте на справжній природі, разом з Farming Simulator 2011.

Розвивайте свою ферму, доглядайте за своїми тваринами і рослинами, стаєте справжнім фермером!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more