Закладки

Farthest Frontier

Альтернативні назви:

Farthest Frontier симулятор містобудування з елементами економічної стратегії. У грі чудова графіка у реалістичному стилі. Музика підібрана добре і починає дратувати з часом.

Ваше завдання у грі забезпечити виживання, а пізніше і процвітання невеликої групи поселенців на краю цивілізованого світу. Домогтися всіх поставлених завдань буде легше після того, як ви пройдете невелике навчання, яке розповість вам все про управління та ігрову механіку.

Далі вас чекає багато справ:

  • Побудуйте найбільш необхідні будівлі
  • Вивчіть місцевість у пошуках викопних ресурсів
  • Розбийте поля на відповідних ділянках
  • Виберіть найбільш підходящу для ваших умов культуру та культивуйте її
  • Розширюйте межі селища доки він не перетвориться на багаторівневий мегаполіс

Все це лише основні напрямки діяльності.

Перш ніж почати грати в Farthest Frontier виберіть відповідний вам режим складності. У найлегшому це буде приємна ідилія, а в найжорсткішому справжня боротьба за виживання щодня. Визначте тип рельєфу та кліматичні умови. Вирішуйте як вам сподобається грати та приступайте.

Основний ресурс для життя населення їжа. Проаналізуйте клімат склад грунту та вирішіть, що саме з доступних варіантів у цих умовах найкраще зростатиме. Дуже важливо не помилитися, оскільки від цього залежить подальший розвиток.

Згодом ви отримаєте можливість додатково покращити грунт на полях вносячи добрива і видаляючи камені. Боротьба з бур'янами також важлива.

Після того як з продовольством питання буде вирішено, зосередьтеся на логістиці. Гра дуже реалістична і тому доставка вантажів з ферм буде важко без доріг і транспорту. Побудуйте заводи та фабрики для виробництва техніки та всіх необхідних у побуті речей.

Водопровід та медицина теж мають величезне значення. Без чистої води та розвиненої медицини ваше населення може вразити епідемії хвороб. Це значно ускладнить подальший приріст населення, а можливо, і зовсім призведе до загибелі людей.

Розвивайте технології, це спростить для вас отримання багатьох базових ресурсів і дозволить переключити основну увагу на інші сфери діяльності.

Більшість будівель у місті можуть бути покращені. Це значно впливає на їх характеристики та сильно змінює зовнішній вигляд міста. Так селище поступово перетворюватиметься на високотехнологічний мегаполіс. Усього тут понад 50 типів будівель вигляд яких змінюється та еволюціонує в ході гри.

Хоч гра і є в першу чергу економічною стратегією, але є в ній місце і війнам. Ваше завдання докласти всіх зусиль для створення потужного захисту, щоб армії сусідніх країн не вторгалися на вашу територію, а якщо напад станеться, щоб на них чекала гідна відсіч.

Farthest Frontier скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вдасться. Придбати гру можна на платформі Steam або на сайті розробників.

Установіть гру прямо зараз і почніть створювати місто мрії серед дикої природи!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more