Закладки

Final Fantasy XV

Альтернативні назви: Final Fantasy XV: Імперія, Фінальна Фантазія 15: Імперія

Final Fantasy XV: Імперія - тактична стратегія в улюбленому світі Фантазіі

Ігра Final Fantasy XV: Імперія - тактична стратегія на глобальній карті за мотивами відомої Фінальна Фантазія. Тут ви не знайдете екшену, тільки масові битви великих армій за території і славу. Стати одним з владик королівства і бийтеся з іншими гравцями. Киньте виклик загарбникам світів або займіться обороною свого замку. Вирішувати вам, у вас є вибір і є армія. Дерзайте!

Начало ігри

Прі першому вході в гру, вас зустрічає Ноктіс, який проведе вам екскурсію по вашому королівству. У центрі розташована цитадель, яка є центром всього. Покращуйте її і розблоковуєте нові споруди з потужними підсилювачами. Далі він веде вас до університету, який дозволить вивчати різні технології: шукач пригод, економіка, бій, оборона, герой. Дослідження зачіпають всі сфери життя королівства, вивчайте їх поступово і відштовхуючись від того, якої стратегії гри ви дотримуєтеся. Наприклад, якщо ви звикли грати від оборони, вам немає сенсу активно вивчати навички ведення бою. Краще сконцентруйтеся на вивченні економічних і захисних досліджень.

Для будь-яких досліджень, також як і для будівництва потрібні ресурси. Їх здобиччю займаються спеціальні будови:

 • ферма - забезпечує піщей
 • шахта - забезпечує металлом
 • каменоломня - забезпечує камнем
 • екстрактор енергії - забезпечує енергіей

Для ефективної видобутку потрібно кілька будівель кожного з будівель. Чого і скільки - це вже вирішувати вам. Спочатку рекомендуємо будувати все по 4шт, а вже як почнете розбиратися в тонкощах гри, можна оптимізувати видобуток краще.

Теперь займемося будівництвом військового плацу. Тут ви зможете наймати ваші війська. Їх всього чотири типи: воїни, маги, кавалерія і облогові знаряддя. Кожен тип військ сильний у бою з одним супротивником, але слабкий проти інших:

 • воіни сильніше кавалерії і облогових машін
 • магі сильніше воїнів і облогових машін
 • кавалерія сильніше магів і облогових машін
 • осадние машини сильніше ловушек

Как бачите всі типи військ сильніше облогових знарядь, але всі вони не приносять користі при атаці інших замків, де без облогових знарядь ніяк не обійтися - пам'ятайте це плануючи свої атаки.

Карта імперіі

Начав свою пригоду, ви заведете нових друзів і зіткнетеся з сильними супротивниками, зустрінете лютих загарбників і ресурсні будівлі. Будьте готові в будь-який момент підготувати атаку або захист свого королівства. На карті можна здійснювати атаки як на інших гравців, так і на ігрових персонажів, крім цього, ви можете відправляти війська на видобуток конкретних ресурсів. Але будьте обережні, тому що противник може вибити ваші війська і зайняти будівлю.

Обязательно досліджуйте карту поблизу свого замку, щоб знати, що і де знаходиться. У разі непроханих гостей, ви будете готові, так як будь-який гравець може використовувати спеціальний телепорт і перемістити свої володіння близь ваших, тим самим скоротивши час на похід військ до вас. Радимо активно користуйтеся заслоном королівства, особливо, коли наберете велику кількість військ. Заслін королівства не дозволяє противникам атакувати вас, поки він активний. Але також і ви не зможете атакувати їх.

В самому центрі карти ви знайдете Кристал. Королівства височіли і падали, змагаючись за володіння його силою. Той, хто володіє Кристалом, стає імператором і через нього впливає на всіх мешканців імперії. Імператор отримує право нагороджувати інші королівства титулами. З кожним титулом пов'язаний бонус або штраф. Кристал можна захопити тільки під час режиму змагання, тоді всі бажаючі можуть взяти участь в його захопленні. Якщо ви захопили Кристал і протрималися до кінця змагання, ви станете імператором і в імперії запанував мир до наступного етапу атаки.

Ігра Final Fantasy XV: A new Empire не відрізняється якимись особливими рисами від інших ігор такого ж плану. Вона поєднує в собі всі звичні властивості цього типу ігор:

 • строім і розвиваємо королевство
 • ісследуем і покращуємо технологіі
 • строім армію і сражаем
 • в центрі карти могутня фортеця, яку потрібно захватіть
 • сраженія між імперіямі

Так що, якщо вам набридли інші ігри з цієї серії, спробуйте Final Fantasy XV: A new Empire скачати на комп'ютер. Для цього спочатку скачайте і встановіть Bluestacks - емулятор андроїда (гра тільки для мобільних призначена). А вже потім встановити гру і почати свої пригоди!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more