Закладки

Альтернативні назви: Фаерфолл

Firefall & ndash; багатокористувацька гра від першої і третьої особи. Гра Firefall в жанрі фантастики і це без варіантів. Земля існувала в світі і рівновагу, поки не пролітав біля неї метеорит. І не простий, а вогненний. І його шматочок призвів до таких країнах наслідків. На Землі панують нелюди, а подібність людям & nbsp; в костюмах роботів. Грати в гру Firefall досить таки захоплююче.

Як у будь-якому ігровому процесі Вам необхідно оформи у грі Вашого персонажа. & nbsp; Firefall реєстрація проходить тут досить стандартно, і досить тільки:

  • вказати адресу електронної пошти;
  • придумати пароль.

І можете приступати до фантастичного бою і подорожі. Як звичайно, для початківців, все & nbsp; починається з створення і вибору героя. всі вони досить схожі, відрізняє їх тільки приналежність до одного з класів:

  • інженер;
  • штурмовик;
  • біотех;
  • розвідник;
  • дредноут.

Інженер & ndash; сильний в будь-якій ситуації, оскільки володіє хорошим пристроєм і механізмами.

Штурмовик & ndash; ніби звичайний персона для піхоти, швидкісний і сильний.

Біотех & ndash; призначений для бойового забезпечення, завжди з біотехнологіями, при цьому бореться.

Розвідник & ndash; гарний у своїй справі, з далека готовий розривати супротивника.

Дредноут & ndash; стійкий проти всіляких випробувань, завжди з кулеметом, що б знищувати ворога.

Цю функцію можливо міняти на протяг гри, а точніше міняти баттлфрейм & ndash; костюм.

У гру Firefall грати зможе тільки справжній стратег і умілець керує такими машинами, подібними роботам. Ви воюєте за залишки нормальної цивілізації, оскільки все як було все одно не повернеш.

Що б виживати на Вашу планету постійно надходить такий елемент, як Крістен. Але Ви захвилювалися, що постачання можуть припиниться & nbsp; вирішили самі привозити їх собі. Але створений в наслідок корабель і його крах призвели до порушення в системі Землі, і почалися чергові мутації.

Світ завжди сповнений ворогів, але тут, всі живі істоти, стали агресивними, жорстокими. Вони мають нестандартний зовнішній вигляд, готові до оборони і нападу. Скоріше навіть тільки до нападу.

Оскільки гра Firefall online, вона з'єднується в собі фанатів не тільки ближче лежачих до нас країн, а й найвіддаленіших. Також Ви можете покликати Ваших товаришів і щасливо їх такої фантастикою. Об'єднуйтеся в команду і будьте готові допомогти один одному.

Гра Firefall порадує своїх гравців якісною графікою. Вона досить таки яскрава і барвиста. Монстри, неначе спеціально виглядають яскравіше і відразу кидаються в очі. Не залишаються непоміченими. Особливо в ігровому процесі немає музичного супроводу. Напевно, що б краще було чути дихання супротивників, і звук Вашої стрілянини в & nbsp; відповідь. Але Ви спокійно можете слухати Вашу музику.

Гра Firefall безкоштовно надає можливість не тільки грати, але і в процесі гри виконувати якісь функції і зміни, або що або преобретать.

​​& nbsp;

Загалом те, Ви вже зрозуміли, що готові починати грати. Приступайте до реєстрації, не дайте їм здобути перемогу. Вдалої Вам гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more