Закладки

For the King

Альтернативні назви:

For the King покрокова стратегія від невеликої команди розробників. У грі полігональна, незграбна графіка в мультиплікаційному стилі. Виглядає своєрідно, але досить симпатично. Наразі стало модно робити ігри з використанням піксельної графіки, що багатьом набридло. Тут розробники вирішили піти трохи іншим шляхом.

Перед початком гри виберіть трьох героїв для своєї команди. Секрет успіху, підібрати бійців так, щоб вони добре доповнювали один одного під час бою.

Класів воїнів тут кілька

  • Воїни ближнього бою
  • Дальнобійні юніти
  • Здійснюють підтримку

Якщо ж ви вирішите грати з друзями, то керувати вам належить тільки одним із членів загону, двома іншими керувати будуть ваші друзі.

Будь-який з юнітів може бути споряджений будь-яким типом зброї, але варто враховувати клас, зброя ближнього бою найбільш ефективна у сильнішого фізично воїна, для луків потрібна спритність і так далі.

Зброї в грі досить багато

  1. Мечі
  2. Топори
  3. Дубінки
  4. Луки
  5. Мушкети

І це не весь перелік. Не весь арсенал доступний відразу, багато можна буде відкрити, витративши зароблені при проходженнях бали.

Після того, як почнете грати в For the King у кожного з воїнів загону буде по одній можливості воскресіння. Після використання починати гру доведеться заново. Але не варто засмучуватися, кожна нова спроба унікальна, карта світу генерується випадковим чином, а зароблені в минуле окуляри дозволяють відкрити нові локації, або інші види зброї.

У грі є кілька сюжетних кампаній, які можна буде проходити по черзі. Крім основних завдань, є і випадкові мініквести.

Розробники не дадуть вам тинятися безцільно по карті покращуючи характеристики. Кожна кількість ходів показника хаосу в грі посилюватиметься. Вороги стають все сильнішими і тільки успішне завершення поточного завдання може обнулити цей процес.

Крім пересування по місцевості є в грі та підрівні у вигляді підземель, де на вас чекатиме ряд битв. Втекти з підземелля не можна, якщо ви увійдете до нього, доведеться йти до кінця, тому гарненько думайте, чи потрібно вам це.

Пересування, як і бої відбуваються в покроковому режимі. Рухаючись картою, не можна одночасно пересунути відразу всіх трьох бійців, доведеться робити хід за кожного окремо. Мультиплеер позбавить такої необхідності, у цьому випадку двома іншими керуватимуть ваші друзі. Грати можна як зі своєю командою, так і з випадковими партнерами яких сама гра підбере вам.

Предмети екіпірування та броня можуть впливати на статистики під час бою або змінювати інші параметри.

У грі можливі найнесподіваніші повороти. Не завжди ці події приємні, але це не дає нудьгувати в грі.

Враховуйте тип броні у ворогів, він може бути фізичний, магічний і таке інше. Використовуйте ту зброю, проти якої ворог найменш захищений.

For the King скачати безкоштовно, не вийде, на жаль. Але гру можна придбати на ігровому майданчику Steam або на офіційному сайті. Часто гра бере участь у розпродажах та продається з гарною знижкою.

Почніть грати прямо зараз та отримайте масу позитивних емоцій!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more