Закладки

Foundation

Альтернативні назви:

Foundation стратегія та містобудівний симулятор, два в одному. У грі красива 3d графіка в стиль мультфільму. Музика добре підібрана під епоху, відображену в грі. Озвучення тварин і людей надає грі особливого сільського шарму.

У грі ви створите і розвиватимете невелике поселення.

Почавши грати у Foundation - потрібно правильно вибрати відповідне місце для будівництва перших будов. В ідеалі воно має бути не дуже далеко від різних джерел ресурсів.

Приріст населення тут відбувається не зовсім звичайним чином. Найчастіше у схожих іграх достатньо надлишку житлових будинків, і це гарантує збільшення чисельності населення. У цій грі все виконано більш реалістично. Населення значно збільшується за рахунок міграції, а для того, щоб у ваше поселення мігрували люди, у них повинна бути можливість заробляти собі їжу і не тільки. Саме робочі місця здатні значно збільшити чисельність населення.

При зведенні враховуйте колір їхньої аури. У виробничих спорудах аура червоного кольору це означає, що такі об'єкти небажано розміщувати в безпосередній близькості від житлових будинків. Лісопилка, що працює біля будинку, своїм шумом створює чималий дискомфорт.

У деяких будівель аура зеленого кольору. Такі будови, навпаки, підвищують комфорт житлових будівель. Наприклад, дуже бажано наявність колодязя поблизу, щоб мешканцям не доводилося далеко ходити за водою.

Все не так просто, дотримуйтесь балансу. Якщо місце роботи буде надто далеко від житла, таке розташування населенню теж не подобається.

Крім того, треба подумати і про те, щоб ресурси були поблизу. Наприклад, можна побудувати каменоломню прямо посеред міста, і вона навіть функціонуватиме. Але видобувати камінь буде дуже повільно, оскільки робітникам доведеться носити камінь здалеку.

Занять у грі у вас буде багато

Керівати:

  • Обробкою полів
  • Здобиччю ресурсів
  • Побудовою та поліпшенням будівель
  • Займатися торгівлею
  • Слідкувати за тим, щоб населення ні в чому не потребувало

Ось неповний список важливих справ.

Гра затягує, за всіма цими клопотами час пролітає непомітно. Можна змінювати швидкість гри.

У всіх жителів є ранг. Підвищивши ранг мешканців, можна, наприклад, будувати більш просунуті житлові будинки.

Але не поспішайте з цим. Наприклад, селяни не високого рангу живуть в одному будинку досить великою кількістю сімей. З підвищенням рангу кожна із сімей захоче мати окремий будинок. У вас може не вистачити ресурсів для одночасної споруди такої кількості будівель і кількість достатнього життя населення значно зменшитися. Невдоволені жителі можуть навіть покинути ваше поселення.

Які з будівель доступні для будівництва визначається трьома параметрами.

  1. Народ
  2. Король
  3. Церква

Дивіться який з параметрів потрібно поліпшити, щоб отримати можливість зводити складніші нові споруди.

Foundation скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Ви можете придбати гру на платформі Steam або на офіційному сайті.

Встановлюйте гру і починайте будувати своє село прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more